Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késik fogamzásgátló mellett!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késik fogamzásgátló mellett! Miért?

Figyelt kérdés
Altforalle fogamzásgátlót szedek,a második levélnél tartok.Ma vettem be a 3.szem placebót,de az előző hónapban hétfőn jött meg.Nem hagytam ki tablettát,nem volt hasmenésem meg semmi.Ebben a hónapban csak szilveszterkor szeretkeztem a barátommal,de használtunk óvszert is.Lehetek terhes?

2015. jan. 5. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokkal valószínűbb, hogy a szervezeted még nem szokta meg teljesen a tablettát. Nekem anno az orvosom (másfajtánál ugyan de) azt mondta, 2-3 hónap kell, hogy beálljon a ciklus a tablettának megfelelően.
2015. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy késés. 7 placebo valamelyikén meg kell jönnie.


Ha mégse,akkor tesztelj szex utáni 14.napon.

2015. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ezt szedem. 1. levélnél: 3. placebonál jött meg.

2. levélnél 4. placebonál, 3.levélnél a 2. placebonál, most tartok a 4. levélnél ma vettem be a 4. placebot és most kezd megjönni.. Nem tudom ez normális-e, elvileg kell idő hogy megszokja a szervezet, de ha a következő levélnél még mindig nem áll be szerintem megyek dokihoz.

2015. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!