Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hogy terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy terhes?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy senki sem terhességi teszt , csak a véleményetekre vagyok kíváncsi. A történetem úgy szól , hogy a barátnőmnek mindig össze vissza jön meg a menstruációja van mikor 28 nap van mikor kevesebb és volt amikor 1 illetve 2 nappal több.. Most például 28 napnál több (ekkor kezdek el aggódni) volt már rá példa hogy a 28 napnál 2vel több volt, most is már a 29. napon vagyunk és nem jött meg neki. De a menstruációs tünetek kijöttek neki pattanás ,dereka fájt ... A bonyodalom ott kezdődik , hogy ciklusa kb. 20 napjánál betettem gumi nélkül 2-3 MÁSODPERC VOLT (!) a péniszem nem volt előváladékos sem száraz volt mikor betettem illetve amikor kivettem... Szóval szerintetek van rá esély , hogy baj van ?

#menstruáció #szex #késés #védekezésnékül
2015. jan. 5. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
tuti hogy baj van
2015. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt miből gondolod ? Az elélvezés közelében sem voltam se előváladék nem volt a nő nem a pénisztől hanem a spermától lesz terhes ...

Ja és az lemaradt, hogy késhet a napirend megváltozásától is a menstruáció... pl.: őszi szünet után 2nappal késett neki , lehet most a téli szünet miatt?

2015. jan. 5. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól még hogy nem napra pontosan jön neki, még NEM összevissza!


Tudod, hogy milyen a rendszertelen ciklus? Amikor valakinek egyszer 24-re, máskor 36-ra jön meg, de előfordul, hogy egy-egy hónap is kimarad!


Ha 2-3 napos szórással jön, az teljesen rendszeres, normális, egészséges!


1 másodperc is sok gumi nélkül, ha nem akartok gyereket!

Erre pedig: "száraz volt mikor betettem illetve amikor kivettem... "


Szegény lány! Száraz, amikor kivetted? Ezek szerint ő egyáltalán nem élvezte...

2015. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő nedves volt :) és tényleg csak éppen , hogy beraktam ...És ilyen 20. nap körül van nem a peteérés időben gondoltam nem lesz belőle baj és arra vártam , hogy írtok 1-2-en hogy nyugtattok :)
2015. jan. 5. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:

"csak éppen , hogy beraktam"

És, mielőtt kihúztad, visszaszívtad azt a pár cseppet, ami közben kijött belőle? Nem mindig lehet ám érezni, hogy most jön!


Terhes pedig a ciklus bármelyik napján lehet, kivételes esetben még a vérzés alatt is.


GUMI!!!

Vagy baba.

2015. jan. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!