Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esély rá hogy terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély rá hogy terhes?

Figyelt kérdés
Szilveszter este együtt voltunk barátnőmmel, de nem védekeztünk, nem tartott sokáig kb. 10 perc volt az együttlét és időben megálltam. Az esemény utánit már lekéste... Mindketten félünk mennyi az esély rá hogy terhes lesz? Tudom hogy sajnos nagyon hülyék voltunk... Nyilván nem azt várom hogy valaki leírja hogy 67% az esély, csak akik esetleg szexeltek védekezés nélkül, megszakítással azoknak esetleg a tapasztalatát várnám, vagy hasonló...

2015. jan. 5. 15:56
 1/10 To7ka ***** válasza:
Minek kellenek tapasztalatok? Teszt... Terhességi teszt. Mosolyogsz, a patikus furán néz rád, de odaadja 1000 kemény forintért. És voilá, megoldva a problémátok!!:))) mééég illyeeeet
2015. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akinek nincs pénze kotonra,ne keféljen!Az ilyen hülyék ne szaporodjanak!
2015. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj, nézz valami szép kiságyat.
2015. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
50-50% igen vagy nem
2015. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem sok, ha abból indulunk ki, hogy sok párnál nincs semmi gond, mégis hónapokig próbálkoznak, mire összejön a baba. De azért egy tesztet csináljon a lány. És örökre jegyezd meg, hogy csak akkor szexelj védekezés nélkül, ha gyereket szeretnétek vállalni az aktuális pároddal.
2015. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 nem 50%, ne írj baromságokat.
2015. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"10 perc volt az együttlét és időben megálltam"

2 másodperc elég, és sose tudhatod, hogy mi jött már ki belőled. Azt már vissza nem szívod, az tuti!

Tesztről hallottál már?

De majd csak az elmaradt vérzés után - vagy pedig doki, akár most.

2015. jan. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 cs.betti válasza:

szerintem semmi nem lesz, ha nem mentél bele. mi a párommal 5 éve csináljuk így.

de egyébként a terhes tesztek már a 2 hetes terhességet kimutatják, nem kell megvárni a menstruáció esedékes időpontját.

2015. jan. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8: Ennyi ésszel elég nagy mázli, hogy eddig nem szaporodtatok!
2015. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem késett neki a menstruáció, időben megjött.
2015. jan. 25. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!