Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló. Csak én rágódok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló. Csak én rágódok ezen ennyire?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy szeretnék már lefeküdni a barátommal, de a gumit valahogy nem érzem biztonságosnak, folyton az jár az eszemben, hogy lecsúszik, kiszakad, hibás, szóval nem véd. Felmerült , hogy iratok gyógyszert. Sokat utánaolvastam, pontosan hogy működik, miért hat, stb. És itt jön az, amin szenvedek, hogy tulajdonképpen nekem teljesen korrekt ciklusom van, 3 napig tart, az se erős, napra pontos, lehet vele tervezni. Szeretem.

Viszont a gyógyszer mindezt "kikapcsolja", hogy tudjon működni. És nekem valamiért gondot okoz ez. Mintha a testem, a nőiességem egy részét is ezzel kikapcsolnám.

Más, valaki volt így? Hogy lehetne ezt megoldani?



2014. dec. 25. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is, hány éves vagy?

Az óvszer biztonságos, elvileg, ha szabályosan használjátok, ha pedig rájössz, hogy kiszakad, ott van a 72 órás gyógyszer.

Én alapból a fogamzásgátló ellen vagyok, egyrészt mert utálom a gyógyszereket másrészt rengeteg negatív mellékhatása van, de ez persze nem azt jelenti hogy nem hasznos és szuper dolog.

A spirált még egyáltalán nem ajánlom és persze a megszakításos védekezést sem, mert ott elég könnyen becsúszhat a dolog, még ha a fiú tapasztalt is.

Szóval mindenféleképpen áldozatot kell hoznod, vagy gyógyszer vagy óvszer.

A lényeg, hogy valamelyiket használd, ha nem akarsz váratlan meglepetést.

18/l

2014. dec. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fölöslegesen agyalsz rajta, ha nem akarod a gyógyszert, akkor maradj a guminál. Más választás nincs, vagy ez vagy az, max még ott van a spirál felhelyezése is. A gyógyszer ugyan nagyban befolyásolja a hormonháztartásodat, de ez természetes. A gyógyszer alatti megvonásos vérzéskor kevesebb mennyiséget fogsz tapasztalni, ekkor is napra pontosan fog megjönni, mikor a szervezeted már hozzá szokott a gyógyszerhez, nekem speciel a görcsök is elmúltak a gyógyszer miatt.

Szóval csak rajtad áll, hogy mit szeretnél, hogy melyik védekezési módszert választod.

2014. dec. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semennyivel sem biztonságosabb a gyógyszer, mint a gumi. Csak mindkettőt elírás szerűen kell alkalmazni. Előbbit előírás szerűen szedni, utóbbit pedig előírásszerűen használni.

Én védekeztem egy időben egyikkel, aztán másikkal, egyik mellett sem lettem terhes. Jelenleg gumival védekezem már egy ideje, meg már volt egy időszak, mikor korábban is azzal, de szedtem gyógyszert is és csak akkor lettem terhes, mikor terveztük. És még ahhoz is több hónap kellett. És még soha egyetlen gumi sem szakadt el, pedig jó néhányszor csináltam már, nem vagyok már tinédzser.

Szóval ha te nem akarsz gyógyszert szedni, hát ne szedj, a gumit meg használjátok megfelelően és nem lesz belőle gond!

2014. dec. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Egyébként az óvszer bármilyen vékony is, engem zavar és pocsék vele a szex.. de ez persze személyfüggő.

2014. dec. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia Kérdező!


A korodra én is kíváncsi lennék, plusz arra, hogy az óvszer ellen szóló mondataid Téged zavarnak már így előre, vagy a kedves partnered erőlteti, hogy szedj gyógyszert?

2014. dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem, én úgy voltam, hogy örültem, hogy rendszerezi mensimet, nem ebben élem meg a nőiességemet.
2014. dec. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!