Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlótól tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlótól tényleg megnő a mell?

Figyelt kérdés
Azzal kezdeném:Nem, nem ecélból szeretnék tablettát feliratni, de ha már az a hír járja, hogy a mellnövekedés ettől bekövetkezhet, szeretnék olyan tablettát szedni, amitől biztosan/nagy valószínűséggel megnőhetnek.Ugyanakkor hízni nem szeretnék..Jól gondolom, hogy a magasabb hormontartalmú gyógyszerek "erősíthetnek meg" kebelben?
2008. aug. 17. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenkire ugyanugy hat. En nem mondanam azt, hogy megno tole, inkabb noies leszel, kitelsz. Van aki ugyanolyan marad mint elotte volt.
2008. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyénenként változó. Én ismertem olyat, akinek hatalmasak lettek a mellei, DE nem csak a mellei!! :-)
2008. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nő! Max. ha mindenhová hízol!
2008. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Egy barátnőmmel ugyanazt a fogamzásgátlót szedjük, neki szemmel láthatóan megnőttek a mellei és szerencsére nem hízott, nekem semmi változás. De bevallom, én nem szeretnék nagyobb melleket, mint ami van.

Petranova

2008. aug. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
ne növesszétek meg a melleteket, a kisebb sokkal szebb, és a ffiak többségének a kisebb tetszik(én még egy olyan fiúval sem találkoztam(már akivel beszéltem erről)akinek a nagy mell tetszett volna), köztük nekem is :)és én most a télleg kicsiről beszéltek.a nagy hatalmas neme egyenesen már nem is tetszik
2008. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
45%
Gracial a neve.Van tapasztalatom,és az egyik ismerősömnek is megnőtt tőle a melle.Olvastam róla egy weboldalon is,hogy ez az egyedüli fogigátló aminek van ilyen hatása.Biztos ez alól is vannak kivételek.
2008. aug. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!