Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Félek attól, hogy teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek attól, hogy teherbe esek és ezért nem fekszem le a barátommal?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17 éves lány vagyok, a barátom 20 éves. Már hónapok óta együtt vagyok, de eddig csak csók és petting volt...ma találkoztunk és többet akartunk mind a ketten, de nem merek le feküdni vele, mert félek h teherbe eshetek (amúgy volt nála óvszer) Neki nem mondtam, hogy ezért nem merem...mennyire biztonságos az óvszer? Vagy jobb lenne fogamzásgátló? De az meg nem egészséges...:( Mit tegyek?
2014. dec. 13. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nem való neked a szex, ez ilyen egyszerű.
2014. dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs 100%-ig biztos módszer. Az óvszer még mindig biztosabb mint a fogalmazásgátló (direkt írtam így), de sokkal rosszabb is vele a sex.

Az elején használjatok óvszert. Hogy mi jön be, azt majd kitapasztaljátok. Aztán irass fel bogyókat. 28/F

2014. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel barátod már elmúlt 18, szerintem ő is tudja, hogy ha mindent helyesen csináltok és nem szakad ki, akkor szinte lehetetlen teherbe esni. Ha mégis megtörténik még mindig ott van a 72 órás tabletta lehetősége.
2014. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha megfelelő a védekezés, akkor kicsi az esélye a teherbeesésnek.

Jobb lenne neked is tájékozódni ezen a téren, mielőtt lefekszel a barátoddal. Főleg mivel kérdésedből adódóan tele vagy kételyekkel.

De szerinted először kezdjétek az óvszerrel, majd később lehet a tabi.

2014. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok:


*szerintem...

2014. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem jól teszed,amíg félsz ilyesmitől,addig nem állsz készen a szexuális együttlétre.
2014. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 21 évesen voltam először együtt valakivel, sajnos nem így képzeltem el az elsőt. 1 év múlva a mostani párommal próbáltunk együtt lenne, de nem akart összejönni. Nagyon fájt a behatolás, teljesen rágörcsöltem és összehúztam a hüvelyem (a régi rossz érzések, bennem volt, ha megkap biztos ő is elhagy, illetve féltem, hogy terhes leszek). Így elmentem orvoshoz írattam tabit és elbeszélgettünk és megnyugtatott, hogy nem lesz baj. Most 1 hónap múlva még mindig fáj az elején, még néha kicsit félek, de már sokkal jobb, mindig megnyugtat, megértő és ez nagyon fontos!!!

Szóval nyugi, majd szépen lassan kialakul, nem kell elsietni, csak szép lassan, apránként, mindig egy kicsit többet.

Hidd el csodás lesz. :)

És legyen sok-sok előjáték. ;)

22/L

2014. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!