Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kedden voltunk együtt utoljára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedden voltunk együtt utoljára, abba akarom hagyni a gyogyszert mellékhatások miatt. Mikor?

Figyelt kérdés
Ha holnap már nem veszem be, (2 kor szoktam ,elvileg még 12 oráig hat szoval kedd éjszaka 2ig ürülne ki) akkor terhes lehetek? Minél hamarabb abba kéne hagynom,de nem szeretném ha meglepetés érne . 6-7 nap után ugye már biztonságban leszek? (spermiumok nem élnek addig?)
2010. jan. 31. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom h 10napig vannak a szervezetben
2010. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az a legjobb ha a levelet végigszeded,akkor rendesen időben fog megjönni és a szervezeted se zavarodik össze.
2010. jan. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Petesejt 1-2 napig eletkepes, a himivarsejtek kicsit tovabb 3-4 napig, 10 napig semmi esetre sem tudom elkepzelni.
2010. jan. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szedhetem végig a levelet,minden nap számit.:-(
2010. jan. 31. 23:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem miért?
2010. jan. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mert idő közben derült ki hogy nem is szedhetném,mivel az orvos csak honapokkal miután elkezdtem szedni a gyogyszert nézette meg a vérképemet,hogy van e trombozishajlamom (fájtak a lábaim)..igy is én harcoltam ki :( és msot megint fáj a lábam két -3 napja és zsibbad..nem szeretném hogy bajom legyen:(( Minél hamareabb abba kell hagynom
2010. jan. 31. 23:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Értem.

köszi h leirtad.hány szem lenne még a levélböl?Miota szeded?

csak mert ugy tudom 2 hét után ad teljes védettséget az elsö levél.

2010. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hogy milyen módon fáj a lábad? Csak mert mostanában nekem is fáj és félek hogy emiatt. Bár a vérképem meg jó, szóval nem biztos hogy emiatt, de jobb félni mint megijedni.


Egyébként ha nem szedheted végig a levelet, akkor hagyd abba, nem hiszem, hogy aggódnod kéne. Kedd már elég régen volt. De amint abba hagytad a gyógyszer használjatok gumit. Mert továbbra nem véd.

2010. febr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

4 honapja szedem, (végülis ma még bevettem,ugy döntöttem) . pont 2 hét maradt még vissza a levélből.

Utolsó: hát combtól bokáig,minthqa sajogna. Mint mikor egész nap ácsorogsz,és a térdhajlatomban kijöttek lila hajszálerek .A sima vérvétellel csak a májfunkcióidat nézik meg..én mindneképp javaslom mindnekinek h harcolja ki a leiden vizsgálatot (trombozis) .

2010. febr. 1. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!