Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan tudom, hogy mikor fog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy mikor fog megjönni, ha egész hónapban véreztem?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátló első levelének az utolsó szemét tegnap vettem be.Ebben a hónapban 7 napig antibiotikumot szedtem,2 napja pedig hányok és hasmenésem van (vírus).Szinte egész hónapban pecsételgettem.Tegnap viszonylag több vér jött.Honnan fogom megtudni,hogy mikor jött meg? Egyébként altforalle a tabletta neve.

2014. dec. 6. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

a tablettádat nem ismerem.

nekem mindig a szünet 3. napja körül jött meg, mikor gyógyszert szedtem. ez megvonásos vérzés, nem rendes ciklus, tehát a szünetben te is a szokásos vérzésre számíthatsz a pecsételés ellenére.

2014. dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de ha egész hónapban véreztem, lehet, hogy orvoshoz fordulnék...
2014. dec. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, a lényeg, hogy a 7napos szünet után kezd el a következő levelet a 8.napon és majd helyre fogsz állni!
2014. dec. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Endr 72 válasza:
A hasmenés alatt vigyázz a tablettával,mert lehet hogy semmi hatása nem lesz.Valószínű,hogy a kettő együtt be is zavar a menstruációba.
2014. dec. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!