Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet ez? Felfáztam, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Felfáztam, vagy esetleg terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Most kell csütörtökön megjönnie. Szinte egész éjszaka enyhén görcsölt a hasam (hasonlóan mint mikor meg fog jönni) meg a derekam is fáj. Ma egész nap körbe tekertem a derekam sállal, és így nem fáj annyira! Szerintetek csak felfáztam? Kérem csak azok írjanak akik normálisan tudnak válaszolni, mert olvastam itt már elég bunkó hozzászólásokat! Köszi nektek.
2010. jan. 31. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet egy kicsit fel is fáztál, de inkább attól van, hogy hamarosan megjön. Vannak olyan időszakok még mikor megjönne erősebben fáj. Nekem is szokott lenni.
2010. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

amm terhességi tesztel kisűrhető a második kérdés szerintem... de ha 4-5 napon belül nem yön meg go doki ^^

yoobbulást

17/f

2010. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bunkó választ a hülyék érdemelnek.


Itt senki sem orvos, sőt, röntgenszemünk sincs. Ha annyira fáj, menjél szépen holnap orvoshoz. Vasárnap van, de már most parázol,hogy terhes vagy, pedig csütörtökön jön majd meg. Ha előre félsz, valószínűleg van okod rá, ezek szerint nem védekeztél normálisan..

Azt ,hogy felfáztál-e, neked kell tudnod és érezned is.

Ezek alapján megérdemled a bunkó válaszokat..23L

2010. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán lefeküdtél valakivel? mert ha nem akkor ez nem kérdés.
2010. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy ha valaki normálisan kérdez, miért nem lehet normálisan válaszolni! Tudtommal azért van ez az oldal hogy tanácsot kérjünk, és hogy megosszuk másokkal a tapasztalatainkat. De bocs hogy kérdezni mertem....Egyébként nem parázok...és örülnék ha baba lenne a dologban. Csak megkérdeztem, hogy mások mit gondolnak! De nem kötelező válaszolni rá!!!!!
2010. jan. 31. 15:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze hogy lefeküdtem a párommal, gondoltam hogy a baba nem kerül be oda magától. 2 éve komoly párkapcsolatban élek.
2010. jan. 31. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:
ja jó bocsi.előző voltam.nem következtettem.szerintem ez csak a menzesz előtti 'tipikus' fájdalmak.
2010. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasgasd át valahol, hétről-hétre levezetve a terhességi tüneteket.
2010. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!