Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló szedése hajlamosít a hüvelygomba vagy a gombás fertőzések kialakulására?

Figyelt kérdés

Mit tudtok erről?

És a negatív hatásokról?

Csak mert nagyon gondolkozok, hogy elkezdem szedni, 22 éves vagyok és tartós párkapcsolatban élek. A Párom nem próbál rábeszélni, azt mondta döntsem el én, de úgy vélem ez remek megoldás lenne a védekezésre. Tapasztalatok érdekelnének ezzel kapcsolatban! :)



2014. nov. 28. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hajlamosít. Sok infó van erről a neten és ezen a fórumon is ezrével vannak topicok erről.
2014. nov. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
18 éves vagyok 3hónapja szedem, október végen kaptam egy enyhe fertőzést. Valószínűleg a fogamzásgátló miatt nem tapadnak meg a jótékony hatású baktériumok, így végül már nem számolom hányadik hete van egy kevert bakteriális, gombás fertőzésem. De az orvos szerint van olyan gyógyszer ami védi a hüvelyfalat. De erről nem tudok semmit. Remélem tudtam picit segíteni.
2014. nov. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Uhh, szegénykém! :/ Nagyon sajnálom...

Igen, tudtál segíteni, köszönöm a válaszod! Természetesen kikérem az orvosom véleményét is erről, ha úgy döntök, hogy felíratom, csak gondoltam itt tapasztalatokat is olvashatok. :)

2014. nov. 28. 08:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen , kifejezetten hajlamosit. Meg szamits koromgombara is meg refluxra egy ido utan. Meg kiszaradt soha be nem nedvesedo nyalkahartyara es megtizedelodott orgazmuskeszsegre. Meg lelekben is megvsltozol es mar nem fog tetszeni a mostani pasid. Meg ugyanazok a ruhak sem. En barmit megtennek, hogyha visszamehetnek az idoben es nem szedtem volna. Egy ideje abbahagytam. A nyalkahartyam meg azota is szaraz es extra serulekeny. Remelem meggondolod, hogy megeri-e ez Neked. Szerintem nem. N
2014. nov. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én a 2es válaszoló vagyok, igazából én szárazságot kicsit sem tapasztaltam (lekopogom) de az igaz hogy megváltoztam. Ingerlékenyebb vagyok, szomorúbb, fáradtabb. Nagyon kérd ki az orvosod véleményét. Ha tehetném, én se kezdtem volna el. Nem azért mert rossz, igazából nagyon jó egyik szempontból. De a másik oldal, kitapasztalta a barátom milyen az, ha nincs közöttünk egy vékony gumi sem, és nagyon szereti, én is. de így hogy nem múló gombám van visszatértünk az óvszerhez, és sokkal rosszabb lett neki, jó persze így se szenved.. :D de jobb lenne ha nem tapasztalta volna meg a "jobbat".. így nehezebb. És szerintem egy orvos se fogja tudni, hogy te hogyan reagálsz rá. De anyukám, vagy unokatestvérem számára nem járt semmmilyen komolyabb mellékhatással.
2014. nov. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amíg szedtem nekem is voltak kisebb problémák,de gombáig/fertőzésig nem fajult,csupán folyásom volt,és ha egy picit hidegben voltam,már folyásom volt... de mindig lekezeltem magam canestennel a biztonság kedvéért.


Állítólag gyengíti az immunt,ezért könnyebben kapsz el fertőzéseket.

2014. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!