Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a pontos eljárás ha fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a pontos eljárás ha fogamzásgátlót szeretnék íratni? (SZEGED)

Figyelt kérdés
Szegedi klinikára szeretnék elmenni, de nem voltam még sose és nem tudom hogy mi a menete. Kit kell keresni, be kell e jelenteni, stb. Ha a klinikára megyek rendes rendelési időben az ingyenes? És ha igen, akkor azok mikor vannak? Próbáltam mindenre rákeresni a neten, de nem igazán egyértelmű, vagy nem találtam. Köszönöm a segítségeket előre is.
2014. nov. 24. 14:00
 1/7 anonim válasza:
Eljársu
2014. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyet akarsz.És elmúltál e már 18éves.
2014. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ne oda menj. a vasas szentpéter utcában van nőgyógyász.

nem tudom hány éves vagy. de megvizsgál aztán felirja a gyógyszert. tök ingyenes

2014. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amugy 18 év alatt is irnak fel.
2014. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Munkanapokon 8-14 óra között van rendelés az ambulancián, nem kell előjegyzés. Persze, hogy ingyenes. Fölmész a lépcsőn, elfordulsz jobbra. A kartonozóban elmondod mit szeretnél, a nővérke beír valamelyik dokihoz, aki rendel, aztán megmondja, melyik ajtó előtt várakozz és szólítanak.


De mehetsz a Vasas Szent Péterbe is, ott se kell előjegyzés és valamivel bővebb a rendelési idő. Van, hogy estig vannak. Szintén kartonozó, majd várakozás.

2014. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a szülészeti és nőgyógyászati klinikára járok íratni (8-as, 10-es troli végállomás), teljesen ingyenes, bejelentkezni nem kell. a rendelési idő: hétfő: 15:30-16:30, szerda 15:30-16:30. ha bemész, egyből balra van a portás, ott megkérdezed, hogy hol van a fogamzásgátló ambulancia (amúgy magasföldszinten kétszer jobbra, a folyosó legvégén).
2014. nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bejelentkezel telefonon,kapsz időpontot elmész és meglátod :)
2014. nov. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!