Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha ma szexeltem és rendesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ma szexeltem és rendesen bevettem a fogamzásgátlót ( yasminelle) viszont elfogyott és holnapra már nincs gyógyszerem a mai szextől lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ha ma szexeltem és rendesen bevettem a fogamzásgátlót ( yasminelle) viszont elfogyott és holnapra már nincs gyógyszerem a mai szextől lehetek terhes?
2010. jan. 29. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Olyan nincs hogy elfogy. Abból van egy kiszerelés, általában 21 szem, és amikor az elfogy akkor kell tartani 7 napos szüntet, majd megkezdeni a következő levél gyógyszert. A szünetben védett vagy ha helyesen szeded. Szóval sántít a történeted.
2010. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, de az is lehet hogy h*lye vagy és nem olvastad el a tájékoztatót.
2010. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha elfogy a levél, akkor kell tartanod a 7 napos szünetet!! tudod te egyáltalán, hogyan kell fogamzásgátló tablettát alkalmazni vagy csak dugsz mint a nyulak?
2010. jan. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
te csak akkor veszel be tabit mikor eppen szexelni keszultok? -.-" ilyet meg nem hallottam...
2010. jan. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, csak volt, hogy egy két szemet elfelejtettem bevenni , ezért a 7 napos szünet utánra maradt még 5 tabletta, ezért voltam kiváncsi, hogy ha a 6ik napra nincsen, mert szombat van és nem tudok feliratni, akkor mi történhet. Nem kell ilyen bunkó hangnemben válaszolni.
2010. jan. 30. 10:41
 6/10 anonim ***** válasza:
5 tabletta maradt ? az igen. Ugye tudod h ha kihagysz egy szemet akkor utána 1 hétig gumival kell védekezni? Ha 2-t hagysz ki egymás után, akkor pedig még tovább. Nem értem miért nem lehet időben bevenni. Ha elfelejted, állítsd be a telefonod csörgőre. Ha ennyi szemet kihagysz, teljesen felesleges gyógyszerre pénzt kiadnod, mert úgyis védekezni kell mellette.
2010. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? mint mindenhez, a fogamzásgátló szedéséhez is fel kell nőni. ilyen nincs, hogy hoppácska, kihagyok pár szemet és akkor mi van? mi van? hát aranyom, most gumiztok a pasiddal, ha nem akarasz 9 hónap múlva pelenkázni. aztán az új levelet meg rendesen szeded. de készülj fel rá, hogy szétkúrja a ciklusodat. a fogamzásgátló tabletta csak úgy véd, ha PONTOSAN szeded!!
2010. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben egyetértenék veletek, ha azért szedném , mert védekezni akarok, viszont a fő oka a tablettának, hogy rendbeteszi a bőröm és nincsenek menstruációs fájdalmaim. Mivel nincsen kapcsolatom , ezért nem zavart különösebben, hogy kimaradt egy két nap, és megmaradt 5 tabletta. Az pedig, hogy pénteken úgy alakult, hogy nem használtam gumit az én problémám, csupán kiváncsi voltam, hogy utána hogy működik, hátha tud valaki segíteni. De elmentem szombaton ügyeletre, kaptam gyógyszert ,így terhes már biztos nem leszek. Löszönöm a "segítséget"
2010. jan. 31. 15:08
 9/10 anonim ***** válasza:
az mindegy h milyen okbol szeded... ha mar raszantad magadat akkor szed rendessen...
2010. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jó lesz már, nem direkt felejtettem el
2010. febr. 1. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!