Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 11 napja nem jött meg. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 napja nem jött meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szedtem ebben a hónapban antibiotikumot. Azelőtt pedig kb 1,5 évig fogamzásgátlót. Most pedig a menzim késik már 11 napja. Csináltam már 2 tesztet is ,és mindkettő negativ lett.

Nem tudom ez mit jelent. Lehetséges, hogy terhes vagyok?



2014. nov. 21. 17:28
 1/2 anonim válasza:

Szia, szerintem csak az idegessegtol kesik. Minel jobban raparazol a dologra annal tobbet fog kesni. (tapasztalatbol mondom :D )Viszont az antibiotikum miatt is lehet.. gyogyszerektol szokott kesni.

Probald ki a forrovizes furdot minden este, es igyal sok rozmaring teat (alhasi verboseget okoz, ezaltal elorehozza a menstruaciot, ha terhes vagy akkor viszont akar veteleshez is vezethet)

Ha tovabbra sem jon meg, akkor menj el orvoshoz, nezesd meg magad!

2014. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nyugi valószínűleg csak késik vagy kimarad. Ezer ok miatt előfordulhat, antibiotikum is bekavarhatott.
2014. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!