Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Zinnat antobiotikum es Deciora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zinnat antobiotikum es Deciora 3mg/0,2mg fog. Gatlo ki üti egymast?

Figyelt kérdés
Multhet hètfőn vettem be az utolso fog.garlot es jott a tabletamentes 7.nap majd keddtöl fel fazas miatt kezdtem el szedni a Zinnat 500mg.os antobiotikumot napi 2x1. amiböl vasarnap vettem be az utolso szemet. es kedden este kezdtem el a fog.gatlo szedeset. es kedden együtt voltam a baratommal. lehet belöle gond? a válaszokat előre is köszönöm.!
2014. nov. 19. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdésedre nem tudom a választ, csak megfogalmazódott bennem egy kérdés... Ilyen esetben miért nem olyan antibiotikumot kérsz, ami mehet fogamzásgátló mellett is? Ilyen már 24 évvel ezelőtt is létezett! Ha beteg voltam, mondtam a dokinak, mit szedek, ő fellapozott egy vastag könyvet (akkor még nem volt számítógépes adatbázis), és olyat írt, amit fogamzásgátló mellett is szedhettem. De mindig meg is szokták kérdezni, szedsz-e valami gyógyszert? Miért jobb utólag aggódni miatta? És bár ez kérdezős oldal, de tényleg ilyen kérdésben az itteni válaszokra hagyatkozol? Ha felhívnád a dokidat, 2 percen belül kompetens válaszhoz jutnál...
2014. nov. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat ennel a levelnel vegig hasznaljatok gumit is, a neten utana nezhetsz amugy h az antibiotikumok melyik csoportjaba tartozik ez a gyogyszer, de am a fogamzasgatlo papirjaban le van irva h az antibiotikum csokkenti a hatasat de talan nem mindegyik
2014. nov. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor lehet gond,ha amikor szedted az antibiotikumot,akkor nem használtatok kiegészítő védekezést ....
2014. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!