Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedését szigorú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedését szigorúan csak a levél beszedése után lehet abbahagyni?

Figyelt kérdés
Nem lehet a levél közepén akármikor? Tudom, h vérzésem lesz, stb, de nem tudom kivárni, h leteljen még tizenvalahány nap. Lehet vmi komolyabb probléma ebből?
2010. jan. 28. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném.Voltam már így és nekem nem volt semmi bajom tőle. Megjött a vérzésem rá egy hétre.
2010. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is abbahaygtam még volt kb 10 szem de nagyon rosszul voltam tőle. nem lett semmi bajom. mejött nyilván hamarabb de utána normálisan visszaállt a 28naposra
2010. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Miért akarod a közepén abbahagyni?


Ha teljesen le akarsz állni a gyógyzerrel, szerintem akkor is ajánlott végig szedni.

Ha meg a továbbiakban is szedni akarod, akkor nem leszel védett. Akkor is, ha megjön a vérzésed, mivel mind a 21 bogyót be kell ahhoz szedni.


De így nehéz válaszolni, hogy nem tudom pontosan miért szeretnéd abbahagyni meg milyen értelemben.

2010. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy héttel az utolsó szex után... ennyi a szabály, tök mindegy h ez mikorra esik, a levél közepén is abbahagyhatod, ha előtte egy hétig nem szexeltél. ha igen akkor addig szedned kell míg el nem telik egy szexmentes vagy más módszerrel is védekezős hét.
2010. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért akarom abbahagyni -véglegesen-, mert csomó mellékhatás kijött rajtam, és eldöntöttem, h nem váltok, inkább leállok teljesen. KÉrlek, ne írjátok, h mégis meg kéne próbálni másikkal, mert ezt már eldöntöttem, és ha nem muszáj, nem várnék vele a levél végéig.
2010. jan. 28. 20:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is abba akarom hagyni a tabit, túl sok a kellemetlen mellékhatás. De inkább végigszedem. A doki mondta, hogy nem jó csak úgy a levél közepén abbahagyni, megzavarja a szervezetedet. Kérdezd meg a nőgyógyászod!
2010. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért kellene beszedni a teljes levelet, mert különben felborulhat a ciklusod, és jó pár hónap, mire helyrejön.
2010. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!