Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszert akárhány éveseknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszert akárhány éveseknek kiadnak?

Figyelt kérdés
14/f vagyok. Egyébként hol lehet venni, gyógyszertárakban?

2014. nov. 13. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Úristen :D

Ha elmész a kassza mellett nem látod a Duracell mellett a Durexet?

2014. nov. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kiadnak. Muszáj nekik.

Sima boltban, benzinkúton is lehet venni.

2014. nov. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Igen van kisgyerek méretben is, nekik állatkás díszcsomagolásban!


A legutóbb érkezett a boltunkba egy rekesz Mikiegeres meg Micimackós darab, beraktam a Ropi bohóc (hogy ne csak fényezd a bohócot!) készlet mellé.

2014. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

akár de általában lehet élelmiszer üzletekben is érdekes de tényleg lehet pl Lidle Coop a Tesco egyértelmű bár az hivatalosan is mindenfélét árul

és amúgy kiadják :)

én pl rendeltem innen [link]

diszkréten kezelnek minden és egy barna dobozba becsomagolva adja át a futár így a futárnak fogalma sincs arról hogy te mit kapsz

a cég becsomagolja ráírják a címzettett stb utána a futár kiviszi

mivel elmúltál 14 így (már ha van személyid ami 14 éves korban kötelező) te is átveheted és aláírhatod akár a szüleid tudta nélkül mert szülői aláírás sem kell hozzá

2014. nov. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az óvszert ki.
2014. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora lehet 14 évesen bemenni a legszexibb fiatal pénztáros sorába egy xxxxl óvszerrel és megkérdezni hogy "jaj pénztájos néni nem mmutatná meg mire kell használni...lééégysziii" És aztán hátramennek a raktárba. Amilyen jó csaj pénztárook vannak nem ítélném el
2014. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!