Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Idősebb korban hogy lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb korban hogy lehet szexelni, ha ez van?

Figyelt kérdés
Változókor felé a nő már nem szedhet fogamzásgátlót (sőt van, hogy máskor sem), viszont ha ffinak vannak problémái, akkor gumival sem lehet védekezni, mert ha nem merev, akkor nem lehet felhúzni, vagy legalábbis nem véd.
2014. nov. 11. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Spirál?
2014. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Abban is van hormon... De amúgy tényleg, a gumi ilyenkor abszolút használhatatlan?
2014. nov. 11. 22:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem merev, nagyon szexelni sem lehet , fölösleges gumit is húzni rá ... Nem nagyon értem ilyen szempontból a kérdést.
2014. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Változókor körül nem a klimax jön meg ezek? Utána javíts ki ha tévedek, de nem hinném, hogy kell védekezni a nőnek, hisz nem tud többé teherbe esni.


De ha már szült, használhat spirált.

2014. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A spirál nem hormonális.
2014. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mikortól 100%, hogy nem eshet teherbe?
2014. nov. 11. 22:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem onnantól, hogy nem menstruál...gondolom
2014. nov. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En is igy gondoltam amig az edessnyam baratnoje teherbe nem esett.mar ket eve nem menstrualt,amikor megfogant a kislanya.. :)
2014. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4: a változókor nem egyik napról a másikra következik be, 40 felett már nem javasolt a fogamzásgátló, de teherbe még eshet a nő simán.

Én is ezen parázok amúgy, én most azon gondolkozom, hogy elköttetem magam jövőre.

2014. nov. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
védekezni mindenképp kell....lankadt péniszre minek gumi!
2014. nov. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!