Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátlót akarok, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátlót akarok, de nem akarok elmenni nőgyógyászhoz? Akkor egyik bnőmtől megvehetem a fog. Gátlót? Teszem hozzá, még sosem szedtem.17/Ł

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 07:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem!!...

Vagy elmész a nőgyógyászhoz(ami semmibe sem kerül) vagy nem szedsz fogamzásgátlót. Ez nem egy fejfájéscsillapító gyógyszer...

Hülyeség én ugy gondolom

2010. jan. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Megteheted, de ha teszemazt máj vagy veseelégtelenséged van - ami még nem annyira súlyos, hogy tüneteket produkálj - akkor a fog. gátló súlyosbítani fogja őket. Nem véletlen kell elmenni előtte orvoshoz!


Ne parázz, a tabletta feliratásához nem feltétlenül szükséges nőgyógyászati vizsgálat, bár erősen javallott az is.

Ha elég érett vagy a sexhez akkor a nőgyógyászhoz is legyél az. Amúgy is a te biztonságodat szolgálja, nem szórakoztatja az orvost sem...


Amúgy legtöbb esetben vesznek 2 ampulla vért, amit bevizsgálnak és ha minden oké már kapod is a receptet, amit később a háziorvos is fel tud írni neked.

2010. jan. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Ja, arról nem is beszélve, hogyha tényleg lenne májelégtelenséged és gondot okozna a tabletta akkor elővenné ám a hatóság a barátőnődet tiltott gyógyszerkereskedelemért (mivel a receptre kapható gyógyszert CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a névre kiállított használhatja és nem adhatja tovább)
2010. jan. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne tedd! Ha bogyót akarsz szedni bizony el KELL menni a nőgyógyászhoz. Nem csinál veled semmi katasztrofálisat, megvizsgál, elküld vérvételre és az eredmények alapján felírja a neked megfelelő gyógyszert, mivel ebből létezik vagy 100 féle. Ha félsz egyedül elmenni, menj anyuddal, vagy a barátnőddel.
2010. jan. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem mersz nőgyógyászhoz menni, akkor inkább ne is szedj gyógyszert.Amúgy sem értem, hogy egy fiú előtt le mersz vetközni,de egy orvos előtt nem?Amúgy egy tabi felíráshoz nem kell nőgyógyászati vizsgálat, inkább a vérvétel és tényleg azért kell a doki,mert a tablettát receptre írják fel, csak úgy nem adnak akárkinek akármilyet.Amúgy ha már ott tartasz, hogy fog.gátló,akkor tesség évente dokihoz járni ha nem akarod elhanyagolni az egészségedet.
2010. jan. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

nagyon okos.. újabb delikvens aki dugni akar, de a nőgyógyász már derogál.


Majd ne lepődj meg ha kapsz egy jó kis trombózist..

2010. jan. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd meg a fogamzásgátlót a barátnődtől,( vagy akár a kínai piacon) csak a használati utasításban kell egy kis változtatás.Nem bevenni kell, hanem erősen a combok közé szorítani!
2010. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ne vedd meg a barátnődtől, először menj orvoshoz és csak utána.lehet alergiád valameik összetevőjére és abbol komoly bajod is származhat!!
2010. jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

az előző válaszolo vagyok.

ne idegeskedj a doki is lehet csak elbeszélget veled nem bizti hogy le kell vetközz neki.ha ettől tartasz!

2010. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha elég érett vagy a szexhez, akkor ahhoz is legyél, h elmész orvoshoz. nem értem, mitől félsz?? nem esz meg. :))
2010. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!