Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Biztosan észre fogjuk venni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztosan észre fogjuk venni, ha kiszakad az óvszer?

Figyelt kérdés
Annyira rettegek attól, hogy nem vesszük észre, és terhes leszek, és még arra is későn jövök rá. Nagyon félek ettől, és képtelen vagyok ellazulni. :(
2014. nov. 7. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 10 éve élek nemi életet, és ezalatt az idő alatt mindössze egyszer láttam gumit szakadni, az is már felhúzáskor törtent, eleg látványos volt. :) Szóval erre biztos választ nem tudok adni, mert velem ilyen meg nem volt, pedig volt már több pasim is, mégtöbb fajta gumival... A szakadásnak nagyon-nagyon kicsi az esélye (ha figyeltek -> használati utasítás), de ha mégis bekövetkezne, azt ha másnem kivetelkor észre lehet venni (van aki felfújja h ereszt-e, más vizet tölt bele). Ha véletlen mégis szakadt, akkor meg, nem egészseges, de ott a tabletta, többsegnek nem lesz semmi baja tőle, de amint mondom nagyon minimális a szakadás esélye.

Szóval ne izgulj emiatt, engedd el magad, és élvezd az együttlétet! :) Ha görcsölsz az ráadásul az egészet tönkreteszi, egyikőtöknek se lesz jó.

Figyeljetek oda a felhúzáskor, aztán ne foglalkozz vele! :) Illetve élvezés után a fiú azonnal vegye ki belőled. Ennyi, nem kell ezen parázni :)

2014. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ne aggódj, ha kiszakad azt észreveszed. pl minden csupa cucc lesz. amúgy nem jellemző. velem előfordult, akkor mentem eseményutáni tablettáért.
2014. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk egyszer szakadt, az is a mi hibánkból. A barátom észrevette az aktus közben, mert hát csak másabb nélküle mint vele...:)
2014. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És mi volt a baj vagy a hiba?
2014. nov. 7. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Kapkodva tettuk fel es a levego benne maradt:/
2014. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!