Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért érzem az ovulációmat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem az ovulációmat, ha fogamzásgátlót szedek? Elméletben nem is lehet peteérés, igaz?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapokban már nagyon éreztem az ovulációt minden alkalommal, szinte annyira görcsölt a hasam, mint menstruáció előtt. Most 2 hete szedem a fogamzásgátlót, előírásszerűen, most vagyok az "ovuláció" környékén, és érzem, ahogy eddig, pedig ha jól tudom, nem kéne.
2014. nov. 4. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a fogamzásgátlónak az egyik hatása, hogy álciklust generál és érzékeled a dolgokat,csak nem történik meg,hiszen leszabályozza a fogamzást és a peteérést.


Hidd el,fog.gátló mellett az ovuláció nem történik meg,ettől függetlenül pl lehet tojásfehérjés hüvelyváladék,mert úgy működteti a tested,mintha normális 28 napos ciklusod lenne.

2014. nov. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. nov. 5. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!