Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek melyik óvszer és síkosít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek melyik óvszer és síkosító vált be a legjobban? Mi a véleményetek a rossmanos Preventivo óvszerről és síkosítóról?

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Durexet használok, idáig semmi gond nem volt vele.
2014. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már védekezés, akkor legyen a legmegbízhatóbb márka. Nálunk már 2 éve a durex játszik, soha semmi baj nem volt vele, pedig a legvékonyabbat használjuk. Nem mernék olcsó gumit használni. 300 ft-ért is lehet kapni 12 db-ot, erre nem szívesen bíznám magam:/
2014. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Durexre, Lifestyle-ra allergiás vagyok. egyedül a Preventinos vált be:)
2014. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mindegy milyen márkájú, aza lényeg hogy minőségli legyen..... :)
2014. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a preventivo a legjobb. kb bejártam minden boltot, hogy találjak a fiúmnak nagy méretű óvszert, mert minden más, márkás nagyon kicsi, és a rossmannban találtam extra large-ot. jó a minősége, 12 db-os és kb 800 ft. a síkosítója is jó. én ajánlom.
2015. febr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A rossmanos a legjobb és a leggazdaságosabb. 12 db 800 forint. Próbálkoztam Durexel Lifestilessel, stb, mind pocsék volt és élvezhetetlen, nekem a rossmanos vált be.
2016. dec. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!