Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az altforalle nevű fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az altforalle nevű fogamzásgátlóról van valami tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Ezelőtt Gestomix-et szedtem ami eléggé nagy súlygyarapodással járt meg folyton éhes voltam abbahagytam fél évig nem szedtem és minden megjavult majd a kórházba ismét ezt írták fel... ezt követően visszaszedtem ismét pár kilót és még libidó csökkenéssel is járt.... most ezt a gyógyszert írta fel a doki azzal a mondattal hogy "próbáljuk ki ezt.."

Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

Köszi :)


2014. nov. 3. 18:22
 1/3 anonim válasza:

Szia!:)

Én ma jártam életemben először nőgyógyásznál és nekem is ezt írta fel.Ebből van 2 felé van az egyikben több a hormon(3 g/0.03) .Nekem azt írta fel,amelyikben kevesebb van.Ebben a fogamzásgátlóban a legkevesebb hormon(a nőgyógyászom szerint).16/l

Bocsánat,hogy igazából tapasztalatot még nem tudok írni,csak arra próbáltam következtetni,hogy egy ilyen fiatal lánynak is ezt írják fel,mint én,akkor nem lehet benne olyan sok hormon,tehát remélhetőleg hízni sem fogsz tőle.

2014. nov. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja szedem. Az első hónapban a menstruációm első napján vettem be, és az 5-6 napos mensimből lett 10 nap. Aztán a 17. szem után közti vérzés jelentkezett egészen addig amíg megjött a megvonásos, ami nekem a 3. placebo tabinál jelentkezett és a megvonásos 3-4 napig tartott. Tehát majdnem egy hétig pecsételtem utána 3-4 nap jóval erősebb vérzés ami a megvonásos. Most a második hónapban nem tapasztaltam áttöréses vérzést, viszont lassan másfél hete fájnak a melleim. A tájékoztató azt írta, hogy az első 3 hónapban előfordulhat közti vérzés, mert idő kell míg megszokja a szervezet a tabit, és a mellfájdalom is lehet egy mellékhatás. Más egyebet nem tapasztaltam eddig, szerintem ezek a tünetek sem vészesek, idő kell a szervezetnek.
2014. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia,

jó régen kérdeztél már; de most láttam meg. Én a 2. levelet kezdtem néhány nappal ezelőtt, és tulajdonképpen az első levél első szemének bevétele óta egyfolytában vérzek. Vagyis mostmár több mint 1 hónapja. Úgy döntöttem, még ezt a levelet beszedem, de már borzasztóan elegem van a folyamatos vérzésből.

Neked nem volt ilyen?

Szeded még?

2015. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!