Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez most menstruáció lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most menstruáció lenne?

Figyelt kérdés

Majdnem fél éve szedem a Jangee nevű fogamzásgátlót (elég alacsony hormontartalmú). Október 24-e, illetve 30-a között Aktil Duo antibiotikumot szedtem mandulagyulladás miatt. 30-án este észrevettem, hogy enyhe barnás folyásom van, amely másnap délutánra már vérzéssé alakult (e mellé tompa alhasi fájdalom társult), és azóta is tart, bár már kevesebb mennyiségű. Megijedtem, mivel nem tudtam, hogy mi a probléma, majd hosszas keresés után derült ki számomra, hogy milyen hatással van az antibiotikum a fogamzásgátlóra. Egy valami azonban nem világos számomra. Különféle internetes oldalakon pecsételő vérzésről írtak, de tudtommal az nem tart ennyi ideig. Arra gyanakodom, hogy az antibiotikum nem csupán gyengítette az antibébi hatását, hanem fel is függesztette, ezért most (hiába, hogy folyamatosan szedem a gyógyszert) menstruálok. Mi a teendő ilyenkor? Nem mertem abbahagyni a gyógyszer szedését, mert azt javasolták, hogy ilyenkor tovább kell szedni, és a következő levelet szünet nélkül elkezdeni. Az orvosom szabin van, ezért nem tudom őt felkeresni.

Előre is köszönöm a válaszát!


2014. nov. 3. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia sztem is ha igy akkor szunet nelkul szedd a kovetkezo levelet es hasznaljatok gumit is a kovetkezo level vegeig de van nogyogyasz valaszol online is csak ird be googlebe
2014. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amig szedted az antibiotikumot voltatok egyutt a paroddal? Ha igen minel hamarabb ketesd fel az orvosod
2014. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem! Pénteken kezdtem el szedni, előtte való nap, csütörtökön voltunk együtt. Tegnap feküdtünk le az egy hetes antibiotikum kúra után először, de használtunk gumit!
2014. nov. 3. 13:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Rendben sztem kerdezd meg az online nogyasztol
2014. nov. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Írtam egy ilyen oldalra, várom a választ.
2014. nov. 3. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond,az antibiotikum mellett is szedd rendesen a fog.gátlót ez a legfontosabb és a levél végéig védekezzetek óvszerrel.
2014. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!