Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Érdemes terhességi tesztet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes terhességi tesztet vennem ilyen esetben?

Figyelt kérdés
A barátom minden hónapban mikor meg kell jönnie a menstruációmnak tisztára idegeskedik, még jobban mint én. Mindig is védekezünk óvszerrel, és eddig mindig megjött normálisan. Egyszer egy pár percig úgy volt bennem, hogy nem volt rajta óvszer, akkor én idegeskedtem, de mégis megjött szerencsére. Okt.22.-én voltunk együtt utoljára, de előtte napokban történt az, hogy én voltam felül és mikor észrevette, hogy folyik a hasára egy kis sperma gyorsan leszálltam. Nem belém folyt, mert azt éreztem volna csak egy kicsit lecsúszott neki az óvszer és azért folyt ki szerintem. Előző hónapban 27 napra jött meg de most már 33 napnál tartok és még semmi. Viszont elég kiszámíthatatlan a ciklusom, mivel volt, hogy 20, 29, 33 napra jött meg. A barátom nagyon ideges és azt akarja vegyek egy tesztet.
2014. nov. 3. 10:36
 1/6 era121416 ***** válasza:
Szerintem meg varjal par napot ilyen nekem is volt. Varj mondjuk pentekig ha addig semmi akkor vegyel tesztet.:)
2014. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mátka2014 válasza:

Véleményem szerint nem kell idegeskedned, mert az óvszerben van spermaölő. Ha az megnyugtat vegyél tesztet, 2 perc múlva megtudod az eredményt...Bárhol kapsz tesztet/ Tesco, Rossmann, DM.... Nekem is késett, csináltam tesztet, természetesen másnap megjött :)

Ahhoz, hogy ne idegeskedjetek szeretkezés közben attól, hogy terhes leszel stb, akkor szerintem célszerű, ha feliratsz gyógyszert és nem kell paráznotok...

2014. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem egyszer volt olyan, hogy 10 napot késett. csak nem jött meg időben és bestresszeltem. próbálj kicsit lazítani. hátha használ.
2014. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki szexuális életet él annak érdemes néha tesztelnie,mindegy hogyan védekezett.
2014. nov. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


Érdemes.Aktus utáni 14.napon a teszt biztosan kimutatja.


Óvszer melletti védekezésnél pláne érdemes kb havonta,kéthavonta tesztelni.

2014. nov. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Általánosan nincs az óvszerben "spermaölő", csak egy-két változatban.


Az idegeskedéstől is késhet.

Teszt még nem mutatja ki.

Ha nem tini vagy, és még mindig ennyire össze-vissza jön meg, nem ártana, ha látna orvos. Nem nőgyógyász, hanem endokrinológus.

A tabletta NEM lenne rá megoldás, mert az nem helyreteszi, hanem kikapcsolja a természetes ciklust, azaz elfedi a valós problémát.


"egy kicsit lecsúszott neki az óvszer és azért folyt ki szerintem"

Vagy inkább azért, mert nem megfelelően használjátok. Elélvezés után RÖGTÖN ki kell húzni a péniszt a hüvelyből (az óvszert a helyén tartva), nem szabad megvárni míg egy kicsit is összemegy, mert így lecsúszhat, kifolyhat.

2014. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!