Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez normális? Az antibiotikumtó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Az antibiotikumtól lenne?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy már előttem számos lány/nő feltette a kérdést, de egyszerűen annyira nem tudok kiigazodni a dolgon, hogy muszáj feltennem nekem is. Jangee fogamzásgátlót szedek immár 5. hónapja. Jelenleg van párom, ám sajnos ritkán tudunk együtt lenni. Utolsó együttlétünk múlt csütörtökön volt, aznap estére én lebetegedtem, másnaptól antibiotikumot szedtem egészen tegnapig. Tegnap este észrevettem, hogy minimális mennyiségű vér van a folyásomban, letudtam azzal, hogy biztos csak az antibiotikum és a fogamzásgátló együttes szedése miatt van. Az imént mentem el mosdóba, és észrevettem, hogy a WC papíron már nagyobb mennyiségű vér van, mint tegnap. Próbáltam utánaolvasni az interneten, mindenhol oda lyukadtam ki, hogy méhgyulladásom lehet. Ebben viszont az a bökkenő, hogy ugyan tompa alhasi fájdalmam van, ami csak párszor jelentkezett a nap folyamán (tehát nem folyamatosan fáj), plusz lázam nincs. Terhes nem lehetek, mivel a gyógyszert rendesen szedem, a "meggyengült" időszak alatt pedig nem voltunk együtt a párommal. Hétfőn természetesen első dolgom az orvos felkeresése lesz, de reméltem, hogy valaki tud addig is megnyugtató választ adni, hogy mégis mi ez?! Az antibiotikumtól lenne? Köszönöm előre is a válaszokat!
2014. okt. 31. 18:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!