Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik Pharmatex terméket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik Pharmatex terméket ajánlanátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
kúp, krém, hüvelykapszula, hüvelytabletta stb...amelyiknek nincs az a tipikus büdös gyógyszerszaga ott lent, mikor elolvad! Tapasztalatok? Köszi
2010. jan. 26. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hüvelytabletta
2010. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi! Esetleg további tapasztalatok?!
2010. jan. 26. 14:27
 3/13 anonim válasza:
Egyik se...a kúp olvad és folyik,ráadásul anyukámnak fura váladékozása lett tőle meg a barátnőmnek is.Én elkezdtem a tablettát attól meg egy idő után a párom allergiás lett rá.Eleinte nem,de aztán igen,őt még én is...Durva és nem tudom mitől lett,az orvos azt mondta hagyjuk abba feltétlen!
2010. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi az infót! Igazából nem állandó használatra akarom, csak néha napján, hogy a párom ne mindig csak "zokniban mosson lábat".:D Sajnos gyógyszert nem szedhetek.
2010. jan. 26. 21:08
 5/13 anonim ***** válasza:
a pharmatex nem olyan jó. Használj Patentexet,az sokkal jobban bevált nekem. Nem csíp és nem olyan büdi.
2010. jan. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi, és ezt is meg tudom vásárolni recept nélkül? mennyibe kerül kb. és milyen fajtái vannak van, csak kúp?
2010. jan. 29. 21:35
 7/13 anonim ***** válasza:
igen, ez is vény nélküli és csak kupban van.Nekem bevált :)
2010. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, kipróbálom! :) esetleg további tapasztalatokat, és véleményeket is szívesen várok még.
2010. jan. 30. 17:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem Pharmatex-ből a tampon tűnt a legjobbnak. Vagy szivacs, ha úgy tetszik. Mondjuk az a legdrágább is, de a legbiztonságosabb is.
2010. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, és a legkényelmesebb is :)
2010. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!