Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex és valami eseményutá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex és valami eseményutáni tabletta kombinálható?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedtem már de már nem akarok (az okát nem részletezném ),a gumit nem szeretjük párommal(4 éve vagyunk együt).Hallottam erről a Pharmatex kúpról amit aktus előtt kell felhelyezni,viszont sokan azt írták,hogy ezzel is teherbe estek.Mi van ha Pharmatexet használok aktus előtt,aztán beveszek egy esemény utáni bogyót?Van valaki hasonló cipőben? tapasztalatok érdekelnének.Köszi a válaszokat előre is.23L

2014. okt. 29. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni egy igazi hormonbomba! Nem tesz jót a szervezetnek még egyszer hsználat sem, nemhogy a rendszeres... Inkább keress valami más megoldást pl pesszárium +spermicid krém,vagy spirál.
2014. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

És akkor minden szex után be fogsz venni egy olyan tablettát, amiben annyi hormon van mint egy egész havi fogamzasgatló tablettában.


Komolyan mondom, egyet nem értek csak, ennyi aggyal hogy bírtál leélni 23 évet?!

2014. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pfff, szépen felborulna a hormonrendszered. Nah meg minden szex után rohansz nőgyógyászhoz? Inkább keress valami más védekezést.
2014. okt. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

te most komolyan minden szex után eseményutánit akarsz bevenni??!! gratulálok

inkább akkor már megszakításos + pharmatex

2014. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen a minden alkalom utáni escapelle szedése teljesen ésszerű és felelősségteljes megoldás. De ez is csak úgy biztonságos, hogy ha használtok óvszert Pharmatex-el. És persze hormonális fogamzásgátló tablettát is ajánlatos ezek mellett szedni, de nem szabad elfeledkezni a spirálról sem, ha lehet, minél nagyobbat. Valamint a kukinak nem szabad a pinádba mennie, mert akkor teherbe eshetsz.

Szóval az én javaslatom az, hogy a fent felsoroltakat mind tartsd be, így a terhességet teljes mértékben kizárhatod :).


dr. Legjobb Kommentelő MDc, Habil

2014. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jézusom, nem! Ahogy már írták, csomó másféle fogamzásgátlási módszer is létezik. Én biztos nem választanám eleve ezt a kúpot. Elképzelem, ahogy égtek a vágytól és akkor kimész és feltolod a kúpot? Az esemény utáni hatásairól nem is beszélve...minden szex utáni másnapon mentsruálni akarsz? Inkább keresd fel a nőgyógyászod, hogy milyen módszert tudna még ajánlani. Én a spirált átgondolnám, persze csak ha nem akarsz gyereket mostanság.
2014. okt. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem olyan megoldás kellene ami egyszeri alkalmakra jó,mert hetente 1x tudunk csak együt lenni.
2014. okt. 31. 17:06
 8/10 anonim ***** válasza:
óvszer...szeressétek meg
2014. okt. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha a használati utasításnak megfelelően alkalmazod a Pharmatex kúpot nem fogsz teherbe esni( hibaszázalék sajnos mindenhol van). Ugyanannyira biztonságos, mint a többi fogamzásgátló módszer. Mi is ezt használjuk.

Az egyetlen tuti módszer ha az ember létesít nemi aktust.

2014. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, az utolsó mondatomból kimaradt a nem szó. Amúgy a pesszárium is jó hormonmentes alternatíva.
2014. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!