Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a tablettát, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hétfő este szeretkeztünk a párommal és bennem ment el, nagyon megijedtem már ettől is. Másnap kedden elfelejtettem bevenni a tablettát, és csak ma vettem észre, hogy tegnap elmaradt. Lehet ebből baj? Eléggé megijedtem.
2014. okt. 29. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta szeded, ez a ciklusod hányadik napja?
2014. okt. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a második levél amit szedek és a tegnapi a 14. tabletta tehát ha jól értelmezem a kérdést a mai a 22. nap.
2014. okt. 29. 14:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Potoltad a kihagyott szemet? Mimor szoktad szedni? Van online nogyogyasz ott is kerdezhetsz
2014. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A betegtájékoztató szerint akkor is pótolni kell a kihagyott szemet ha ahhoz egy nap 2 tablettát kell bevenni. Kb 10 perce vettem be a tegnapit és minden nap 6-kor szoktam szedni.
2014. okt. 29. 14:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor potoltad oksa este meg vedd be rendesen es utana folytasd ahogy szoktad szedni legabbis sztem de kerdezd meg nyugodtan azon az online nogyogyasz valaszol oldalon van tobb is csak ird be googlbe
2014. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pótoltad a tabit,rá pár órára szedd be rendesen a mait :) nem lesz gond ne aggódjál,és máskor rendesen figyelj oda...a párod a biztonság kedvéért 1-2 hétig ne élvezzen a puncidba!
2014. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!