Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akarmilyen gombaolo krem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarmilyen gombaolo krem befolyasolja a nuvaring gyuru hatasat?

Figyelt kérdés
Nuvaringet hasznalok, bevalt, nincs vele semmi gond. Viszont gyakrabban jon elo gombas fertozes. Most koltpztem ki nemetorszagba, igy egy itteni kremet hasznalok. Otthon nem lehet kapni. A neve Kadefungin 3 Creme. Ugyanolyan mont barmelyik gomba elleni krem. Ugye nincs hatassal a nuvaring fogamzasgatlo hatasara? Letelt a harom nap, a harom kezeles. Szeretkezhetek a baratommal es nem kell aggodjak ugye?

2014. okt. 29. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
jézusom úgy olvastam, hogy nunivirág gyűrű XD
2014. okt. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem meg varjatok par napot es hasznalj huvelyflora helyreallitot a fehernemuidet pedig 60 fokon mosd at es lehet nem artana belflorabelyreallitot is szedned
2014. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Es hasznalj immunerositoket az segithet en sok jot hallottam a grapefriut mag kivonatrol majd most nezek utana en ia reszletesebben
2014. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen vettem a gyogyszertarban intim mosot a no is mondta, hogy helyreallitja lent a dolgokat. Nem terveztem meg ma sem szexelni, csak kivancsi vagyok mi ilyenkor a teendo. Nem beszelek jol nemetul, igy nem tudok mindent megkerdezni. Egyszer volt csak huvelygombam, akkor otthon a nogyogyasz a gino pevarylt ajanlotta. Az jo is volt. De itt sok gyogyszert nem lehet kapni. Koszi a valszokat!
2014. okt. 29. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Az intim mosakodot nekem nem ajanlotta az orvosom hanem huvelyflora helyreallitot van tubusos meg kup is vagy en pl a vitagyin c-t hasznaltam az a huvely savas ph erteket allitja vissza de van olyan is ami a jo bakteriumokat telepiti vissza
2014. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja a védettséget
2014. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A magyar tájékoztatón az szerepel, hogy nincs befolyással a védettségre akármilyen gombaölő készítmény.
2015. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!