Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hallottatok erröl? Tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok erröl? Tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés
Hallottatok olyan fogamzásgátlóról ami direkt pajzsmirigy betegeknek van??vki mesélt róla és érdekel,h Ti hallotatok e már róla és h igaz e?
2010. jan. 25. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos még ilyenről nem hallottam.De ki tudja lehet létezik már hiszen az orvostudomány már annyira előre haladott. De ha itt nem kapsz kielégítő választ fordulj egy nőgyógyászhoz. Talán ő tud majd ebben felvilágosítást adni.
2010. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Létezhet persze, de a pajzsmirigy betegségeknek ezer féle fajtája van. Túlműködés, alulműködés. Különböző okai vannak stb. Kérdezd meg a dokid, ő biztosan tudja :)
2010. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
második, szerintem a kérdező tisztában van a saját problémájával, nem csak szórakozásból kérdezte... én nem tudok róla hogy lenne ilyen gyógyszer mert minden ami hormonális, hat a pajzsmirigyre is.
2010. jan. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy szórakozásból kérdezte? Valószínű pontosan nem tudja milyen ez a gyógyszer, tehát nem biztos, hogy minden típusú pajzsmirigy betegségre jó. Mi volt ezen a nem érthető?
2010. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!