Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan kell szednem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szednem?

Figyelt kérdés

Abban kérném segítségeteket, hogy Velgyn fogamzásgátlót írtak fel nekem, de semmit nem mondtak róla. Azt tudom, hogy a menzeszem els napján kell bevennem az elsőt. De van venne 4 placebo tabletta, amit elvileg a köv. menzeszkor kell bevenni, de nekem eleve 6 napos a havim, és legtöbbször késni is szokott. Így végképp nem tudom, hogy mikor kell szünetelni és mkor folytatni.

A másik kérdésem, hogy nincsen rányomtatva, hanem felragasztható matricacsíkot adtak a gyógyihoz, csak START van megjelölve, cikk-cakkban kell szedni,vagy sorban?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. okt. 27. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mensi elso napjan beveszed, szeded mindennap, amikor beveszed a placebot mar szamithatsz a mensire, abban a 4 napban. Nekem pl a 2. placebo utan szokott megjonni. Es a 4. placebo utan kezded az ujabb levelet. Sorba szedd vagy cikkcakkpa, de az utolsok mindig a placebok legyenek. Szamozva azert van hogy ne felejtsd el a napokat.
2014. okt. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell a szünet? Maga a placebo a szünet? Szedjem folyamatosan akkor, ugye?
2014. okt. 27. 23:19
 3/5 anonim ***** válasza:
felőlem szedheted
2014. okt. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, lenyegeben a placebo a szunet :) folyamatosan szedd, kihagyas nelkul. Ha egyet elfelejtesz bevenni abban az idopontban amikor szoktad, akkor vedd be akkor amikor eszedbejut hogy nem vetted be, de ilyen inkabb ne forduljon elo, mindig azonos idoben vedd be. Alkoholt lehet ra inni, de hanyni nem szabad :D ha kihanyod, potold!
2014. okt. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél!! :)
2014. okt. 27. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!