Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet ez a jele a menszesznek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez a jele a menszesznek? Nem igazán értek hozzá :D

Figyelt kérdés

barátnőmmel rendszeresen élünk nemi életet.minden hónapban késik a menszesze legalább három napot.ez persze nem baj csak előtte mindig sok fehérfolyása van, télleg sok!!

lehet ez az előhírnök esetleg?mert mindig a fejemben van, hogy terhes..és ezért nem akarok havonta teszteket venni!


2010. jan. 25. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
uramisten rendszeresen éltek már nemi életet és még nem tanultad biosz órán a női ciklus folyamatát?
2010. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de tanultam, de a fehér folyásról nem volt szó!!

hamár itt tartunk a parasztok kíméljenek vagy inkább írjanak privátba!!

köszi

2010. jan. 25. 19:34
 3/9 anonim ***** válasza:
a sok fehérfolyás előjel arra hogy megjön :) nem kell parázni, ne görcsölj folyton, hogy terhes :)
2010. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na most gondolj bele.

Menzesze minden hónapban van.Azt mondod minden hónapban késik 3 napot... akkor valószínűleg nem késik Neki,hanem valamiért átállt a szervezete,és minden hónapban 3 nappal később fog Neki megjönni az eddigi megszokottnál.Ennek rengeteg oka lehet.

Egyébként igen,lehet "előhírnök",de a fehérfolyás sokszor a felfázás tünete is lehet.

2010. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Peteéréskor illetve menstruáció előtt közvetlenül a fehér folyás normális. Egyéb esetben nem az. Szóval bőven lehet a menstruációja előjele, semmi gond :)
2010. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem mert változó csak átlagban három nap a késés csak olyan nincs h előbb jön..:S

amúgy köszi!!!!!

2010. jan. 25. 20:18
 7/9 A kérdező kommentje:
megnyugodtam!!
2010. jan. 25. 20:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány éves? Talán az életkora miatt nem pontos még a ciklusa, bár van, aki 30 évesen is 5-6 nap csúszkálásokkal vérzik. Szóval a késés nem jelent semmit ez esetben.
2010. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

már megkaptam a választ köszi!!

amúgy 22.

2010. jan. 26. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!