Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem védekeztek, részegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem védekeztek, részegek voltak, mennyi az esély, hogy a csaj terhesen maradt?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmről van szó...tudom,hogy nagy idióta,meg meggondolatlan stb. (ezt hangoztatom is),nem védekeztek,szóval ezzel a megszakításos módszerrel csinálták az egészet,ráadásul részegek voltak,szóval nem lehet tudni,hogy kivette a pasi,vagy félig-meddig már elment benne...mert lehet már nem emlékeznek.Mennyi az esély,hogy a csaj terhes?
2010. jan. 25. 17:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Termékeny pontján a ciklusnak a teherbeesés esélye átlagosan 5% (ez értendő akkor, ha ez a szándék, tehát telibe bele élveztek, nincs fogamzásgátlás, stb)


Tehát ha nem volt ciklusa, nem élveztek bele a hölgyeménybe + a pasi részeg is volt (ami kismértékben károsítja a spermium életképességét) akkor ennél a teljesülő feltételek arányában kevesebb...

2010. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én is csináltam már ilyet, után egy héttel meg is jött, úgyhogy nem foglalkoztam tovább a dologgal, de a következő kimaradt.. Teljesen pánikba estem, mert a neten mindenki írja, hogy az első hónapban még megjöhet. Negatív lett a terhesteszt, de így is paráztam, hogy terhes lehetek (biztos elrontottam valamit) borzasztó volt. De csak a természet szórakozott, és egyszerűen csak kimaradt, pedig előtte soha nem volt még ilyen. Jobban kéne figyelnem.
2010. jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
az tény hogy a megszakításos közösülés melett is teherbe esik a nők 40%-a. Ezért általában nem is tartják védekezési módszernek. Egy ilyen félig meddig sikerült megszakítás mellett szerintem, mindenképpen csináljon tesztet a barátnőd. Ha pedig terhes akkor (nagyon csúnya dolog) de jobb az abortusz különös tekintettel arra hogy sérült lehet a gyerek az alkohol miatt.
2010. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hogyhogy sérült lehet az alkohol miatt? A részegen fogant gyerekek sérültek lesznek? Szerintem ez nem így van, de nem vagyok járatos a témában. Akkor lesz sérült, ha a terhesség alatt iszik az anya.
2010. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
sok esélye van a csajnak,hogy terhes.
2012. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!