Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdek fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdek fogamzásgátlót szedni, valaki elmagyarázná ezt nekem?

Figyelt kérdés
Legelső alkalommal fogok fogamzásgátlót szedni (Deciora). Az van a tájékoztatóban írva, hogy amelyik napon megjött a menstruációd, azon a napon kell elkezdeni szedni, és azt a tablettát kell bevenned, amelyiknél az adott napot jelzi. Nekem ma jött meg, tehát az első levélen a "szerda" jelzésűt kell bevennem. Ezután beszedem az első levélen a maradékot. Na de ekkor még marad rajta két tablettám, az első kettő. Azokkal mi lesz? vagy azt is be kell venni? Vagy kuka? Nem értem, valaki légyszives magyarázza el :(
2014. okt. 22. 20:24
 1/6 Kisbarack10 ***** válasza:
64%
olvasd el a betegtájékoztatót általában 21 tabi van benne attól még be kell venni azokat is b+. hogyha ennyire hülye vagy ne szedjél tabit hanem használj gumit
2014. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz szépen, elolvastam... de azt írja (bmeg), hogy a nyilak sorrendjében haladjak, és nem mutat visszafele nyíl az elejére... Ha normálisan le lenne írva, talán nem kérdezném meg, te agyoninformált.
2014. okt. 22. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez csak azért van, hogy bármikor nyomon tudd követni, ha esetleg nem lennél benne biztos, hogy bevetted-e az aznapit! Minden szemet be kell szedni!
2014. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos kommentet ;)
2014. okt. 22. 20:37
 5/6 Költőnő? ***** válasza:
Az egész levelet be kell szedni, a 21. után 2-3-4 napra megjön, aztán a hetedik naptól újra előről. Most már így oké?
2014. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? XD (költői kérdés) mért kéne visszafele szedni? Ezért direkt rákerestem a gyógyszerre hogy néz ki xD Hülyén van megoldva az tény de nem megfejthetetlen. Elkezded szerdán, végig szeded vasárnapig, másnap kezded az új hetet hétfővel (alatta levő sor) és így tovább..., Mikor elfogyott az utolsó sor is, visszamész a TETEJÉRE és beszeded keddig (ami megmaradt) A lényeg hogy 21 tablettát szedj be a napok azért van rajta hogy ha elfelejtetted tegnap bevenni azt lásd a levélen (jéé csütörtök van de a szerdai szem még mindig a dobozban van tehát tegnap elfelejtettem bevenni) Az csak segítség. Ezután egy hetet kihagysz és akár tart még a menstruációd akár nem elkezded megint szerdától szedni
2014. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!