Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Pharmatex hüvelykapszulának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Pharmatex hüvelykapszulának is olyan rossz íze és szaga van? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

pharmatex hüvelykapszulát vagy p.hüvelytablettát szeretnék használni, hüvelykúp helyett, mert úgy hallottam, hogy ezeknek nincs olyan intenzív szaguk ott lent, és nem folynak ki úgy, mint a kúp vagy a krém. Mert elég kellemetlen a páromnak meg nekem is kényelmetlen, ha ott lent akar "ügyködni" , és közben a cuccost is benyalja Xd

Tapasztalatokat írnátok! Köszi


2010. jan. 24. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen meglehet oldani.. Orál és utána teszitek fel vagy előbb ő dolgozik ott lent felteszitek majd te dolgozol rajta és addigra letelik az idő amit várni kell :)
2010. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi! azért várom a további válaszokat is!!!
2010. jan. 25. 22:13
 3/6 anonim válasza:
0%

Srácként!: Szerintem gáz: "és közben a cuccost is benyalja Xd" ez szar ügy!! Nem csak neked kellemetlen de én tuti nem "ügyködnék" ha szaga vagy rossz íze lenne!!

Te meg erre még raksz egy: Xd-t...pfff

Te tudod:)

2010. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi te idióta, ez értelmes válasz volt...pont azért kérdezem, hogy melyikkel nincs ez a probléma, mert engem is zavar. Ha nem fogod fel a kérdést akkor inkább ne válaszolj! Köszi
2010. febr. 3. 13:16
 5/6 anonim válasza:

Mi először kúpot használtunk és úgy oldottuk meg, hogy felhelyezéselőtt ő kényeztetett, maj felhelyezés után én kényeztettem. A tablettát én nem javaslom nektek, mert nekünk nagyon rossz volt: mintha homok lett volna:S

További sok sikert!

2010. febr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,aranyos vagy!
2010. febr. 3. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!