Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem mindegy milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mindegy milyen fogamzásgátló tablettát szedek?

Figyelt kérdés
Ha például nem megyek orvoshoz, csak veszek egyet, lehet valami következménye ha nem jó?
2010. jan. 24. 00:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
megelégszek egyelőre az óvszerrel is.. mert max 2 hónaponta tudunk együttlenni a barátommal mert távkapcsolat sajnos.. és én úgy tudom hogy azoknak jobban ajánlják a tablettát akik aktívan élik a szexuális életet. (kb minden héten)
2010. jan. 24. 11:16
 12/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. jan. 24. 11:17
 13/15 anonim ***** válasza:
persze, mert drágább és állandóan szedni kell, nem pedig alkalmanként így az óvszer olcsóbb. de ettől még ha te szeretnél gyógyszert szedni akkor megteheted, ha mondjuk úgy nagyobb biztonságban éreznéd magad. (ez csak úgy elméletileg említettem meg)
2010. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Olvastam a másik kérdésed is..

Bsszus HAVONTA, NEM HÓNAPONTA!!!!

2010. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

utolsó válaszoló: és? mindenbe belekell kötni? sajnálom hogy hülyén fogalmaztam meg. a hónaponta is értelmes magyar szó..

2010. jan. 24. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!