Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan, aki Velgyn-t...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki Velgyn-t használ? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval van olyan, aki Velgyn tablettát használ, a menzesze első napján kezdte el szedni és az első pár bogyó szedése alatt már együtt volt a párjával? Az érdekelne, hogy tényleg már az első szemtől nyújt védelmet.

2014. okt. 12. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:
én nem ezt szedtem, én Belarát szedtem, arra is rá volt írva, hogy már az első tablettától hat. na most mindegy milyen fog.gátlóról van szó, az első hónapban is már nyugodtan lehet együtt lenni, csak érdemes a megszakításos módszert alkalmazni azért...semmi sem 100%
2014. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!