Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem szakadt az óvszer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szakadt az óvszer, akkor ugye nyugodt lehetek?

Figyelt kérdés

3 hete vesztettem el a szüzességemet.Óvszerrel védekeztünk,és utánna én is,és a párom is ellenőrizte,szóval a szakadás kizárt.Eddig teljesen nyugodt voltam,de ezekben a napokban kellene megjönnie,és ma vettem észre,hogy sűrű,fehér folyásom van.Kicsit félek most,bár a józan eszem azt mondja,hogy semmi esélyem a babára.

(Tudnotok kell,hogy időben felkerült az óvszer,nem csúszott le,és kisem folyt.Vagyis mi nem vettük észre,de azért gondolom,hogy az nem csak úgy észrevétlenül folyik ki.Legalábbis remélem:) )

Szóval szerintetek most nyugodt lehetek?

Nagyon szépen köszönöm előre is!


2010. jan. 23. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekemis sűrű fehér anyagos folydogált, viszont nem ok parára,tudtommal. Ha nemszakadt ki és nem csúszott el a gumi valószínű, hogy semmi okod aggodalomra. Probálj megnyugodni, stressz miatt késhet a havi.
2010. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi okod aggodalomra, első szexuális együttlét egyébként is késleltetheti a következő menstruációt, hát még ha stresszelsz. Nem kell félned, nem vagy terhes :)
2010. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem se stresszelj ennyire. Nem hinném, hogy baj lesz. :)
2010. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Önmagad megnyugtatására, szerintem, csinálj meg egy tesztet, mert ugye jobb félni. Ha most vesztetted el, gondolom eddig úgysem csináltál ilyet, tehát remek alkalom felkészülni életed hátra levő részére. :-) Mert ugye az is kicsit magabiztosabbá tesz ha tudod, hogy ha kell, hol a hátsó ajtó, mit hogyan mikor kell és mi a vészforgatókönyv.

100% fogamzásgátlás sincs, de cserébe a megtermékenyülést sem dobálja ám úgy a természet. Nem hiába van az, hogy a biztos sikerhez hadseregnyi kis harcos kell, hogy egy szál bejusson a megfelelő helyre. Megsúgom, ősanyáink simán együttlét után hüvelyöblítést végeztek, "kimosták" (kis ecetet hozzáadva, ha jól emlékszem)és kész.

Lányok, ha hülyeséget beszéltem, bocs, én itt csak megfigyelő vagyok :-)


Mellesleg a kérdésedből ítélve okos, intelligens és józanul gondolkodó lány vagy, ez pedig a későbbiekben sokat fog segíteni. Az ilyen intelligens emberek mindig elsajátítják a szexualitáshoz szükséges felnőttséget, kultúrát és nem lesz baj :-)

2010. jan. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
ha ilyeneket nem tudsz ne is basszál
2010. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
Nem kell félned ha stresszel és ugyebár stresszelsz akkor ugysem foganna meg .. ha kiszakadt volna.. de van olyan hogy előváladék és miközben ki be járkál a lecsókolbász az előváladék valahogy előre jön a hüvely fala miatt mivel rászorul a lecsókolbászra..:D és esetleg bekerülhet vagy ha a lecsókolbász tulajdonosa miután elsült nem vette ki azonnal a sütőből a lecsókolbászt hanem még nyomott rajta 1-2 vagy többet és esetleg bekerülhetett sperma. az előbb irtak miatt.. de ha esetleg igy van nyugi .. max eggyel többen lesztek :) de ha a hősünkk miután levette a munkaruhát (gumit) és nem mosta meg kezét és megujjazott vagy kényeztette még az ujjával akkor ugy is bekerülhet..:)
2010. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is. Ez ma az emberek mániája, ezzel rémisztgetni szegény tiniket. Körülbelül ekkora esély van arra is, hogy két hidrogén tökvéletlenül a fénysebesség egyhatodával, egymással tökéletesen 180 fokos szöget bezárva (teljesen frontálisan)összeütközik és a pillanat nanotöredékére keletkező fekete lyuk pontosan úgy téríti el az arra haladó fénysugarat, hogy az ne érhesse el a Földet, egy idegen civilizáció üzenetével.


A spermiumokból milliliterenként minimum 20 millió, tehát 20 000 000 db kell, hogy képes legyen megtermékenyíteni a petesejtet. Ez alatti szám esetében egy sem marad élve mire célba érne. Előváladékban, utóváladékban egyszerűen nincs szinte egy se.


Amúgy a lány már elég felnőtt ahhoz hogy szeretkezzen, nem kell sültkolbival meg sütővel helyettesíteni a szavakat, tudja, hogy nem a gólyától van a gyerek. A pénisz az pénisz és kész.

2010. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
figyelj semmi baj... meg fog az jönni vagy lehet ez kimarad!!! ilyenkor előfordul
2010. jan. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!