Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon fáj, mit csináljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Első kérdésem : ha elmegyek nőgyógyászhoz amikor széttárja a hüvelyem nagyon fáj, mit csináljak? Máshogy nem lehetne megvizsgálni?

Második kérdésem : Fogamzásgátlót akarok, de nagyon félek hogy nem válik be és terhes leszek, meg hogy meghízok tőle. Mit csináljak? Vélemények?

Harmadik kérdésem : január 6.-án megjött, 6 naoig tartott, és most csütörtökön 21.-én megitn megjött. De ez nem rendes vérzés, mert világos piros, és csak akkor látni amikor wc után kitörlöm, másként nem. Meg valami idegen eredtű darabok vannak a vizeletemben, mi lehet ez?

Légyszi midnegyikre válaszoljatok. Köszi !


2010. jan. 23. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Jajj látom elég összetett problémád van. Nos a nőgyógyászati vizsgálatot másképpen nem lehet elvégezni, létezik végbélen keresztüli betapintás, de ez még kellemetlenebb, a másik pedig, hogy így nem tud kenetet venni stb.

A fogamzásgátlók megfelelő védekezést nyújtanak, ettől abszolút nem kell tartanod :)

A harmadik kérdésedre a válasz pedig orvos. Nem hinném, hogy az a valami a húgyutakból jön, inkább valamilyen hüvelyfertőzés, írtad is, hogy vérzel. Na most ez gyulladás, gomba, bármi lehet, csak pisiléskor vetted észre. Mielőbb orvos, nem játék ez a fertőzés! Mielőbbi gyógyulást kívánok neked!

2010. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szólj az orvosnak, hogy ilyen fájdalmas: akkor egyrészt óvatosabb lesz - másrészt megnézi, hogy mi is fáj annyira? Biztos valami gyulladás.
2010. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nekem minden szeretkezés elején is fáj, és akárhányszor megyek nőgyógyászhoz mindig fáj ez a beavatkozás.
2010. jan. 23. 18:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez is gyulladásra utal. Minél hamarabb nőgyógyász és tényleg szólj nyugodtan, hogy fáj.
2010. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de már több mint 2 éve fáj. Akkor most mégnagyobb gáz van? Lehet meddő lettem?
2010. jan. 23. 18:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Jajj nem, nem kell félned, meddő nem hiszem, hogy lettél. Ha csak az aktus fáj, akkor nem lettél meddő, könnyen lehet, hogy tényleg még mindig csak fáj a szex, nem lenne egyedi eset. Ami aggasztó, amit írtál, hogy vérzel és furcsa valamiket észlelsz a vizeletedben. Mindenképp fordulj vele orvoshoz, tényleg nem játék.
2010. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem is volt olyan h fájt, de 1 hónap után elmentem dokihoz, nem vártam meg h vérezzen.. nekem vmi bakteriális fertőzésem volt, hüvelykúp+tabi szépen kikúrálja! mindent mondj el a dokidnak, mert ha nem tudja, nem tud segíteni!
2010. jan. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
csak ahova én járok kórházba ( máshova nincs lehetőségem járni ), ott lenézőek, cinikusak, nagyképűek. Szóval ilyeneknek elmondani midnent ami ráadásul rémciki?
2010. jan. 24. 19:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!