Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esély, hogy teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

A barátommal már 2éve nagyon szoros kapcsolatban vagyunk,gondolkoztunk már babán.

Szeptemberben volt a szülinapja és kicsit többet ittunk a kelleténél.Szexeltünk egy nagyot (nagyon jó volt) análban is,de mikor el élvezett ö avval volt ,hogy análba van epp ,de nem ott volt és telibe talált.

Persze mindjárt el mentem zuhanyozni és ki mostam amit csak lehetett.Mikor át gondoltuk,hogy mit is tettünk hát kicsit meg ijedtünk.Ez 3hete volt.Nekem nagyjából már 5napja meg kellett volna ,hogy jöjjön a menzem ,de semmi.Két napja meg ojan kemény és feszesek voltak a melleim és mint ha megnöttek volna.Meg is vizsgálta öket hisz ö vette észre, hogy mijen feszesek és nagyok én még ijet nem tapasztaltam magamon.Tény,hogy ez nem az elsö alkalom ,hogy ez történt ,de akkor vettem be esemény utánit most meg nem és késni is szokott mindig.A párom azt mondja hogy,Ö érzi,hogy most télleg terhes lettem.Mivel alkoholos állapotban voltam és tegyük fel hogy,télleg teherbe ejtett a babának nem lehet semmi baja ugye..???

Elnézést azoktól akik úgy gondolják,hogy túl részletesen meséltem el a dolgot ,de tapasztalt segitségre van szükségem.Németországban lakunk és csak 4km-re van gyógyszertár ahol tesztet vehetnék,nögyógyászt sem igazán tudok mivel nem a központban lakunk és csak pár hónapja,hogy ide költöztünk..



2014. okt. 10. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Az alkohol ezt nem befolyásolja. Tudomásom szerint.

Ha már máskor is volt ilyen, hogy telibe talált és nem lettél terhes akkor várj, bár egy terhességi teszt nem egy ökör ára. Vegyél kettőt (mindig kell +1 kontrollnak), és nézd meg.

Egyébként ha telibe lőtt akkor van esély a babára, hiszen így készülnek. :D De ha bizonytalan vagy akkor tesztelj, vagy nőgyógyász.

Azért az ritkább ám, hogy egy lövésből rögtön gól, de nem lehetetlen.

2014. okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen nem egy ökör ára és ha már itt élek ahol nem is lehetek csóró..De azért kössz a választ .:)
2014. okt. 10. 15:43
 3/6 anonim ***** válasza:

A szex alatt még nincs baba (biológiailag ~12-14 nap, mire létrejön a terhesség), így eleve felesleges aggódnod.

Ha azóta nem vedelsz non-stop, semmi gond.


Egyébként jó esélyed van, hisz az elmondásod alapján pont a legtermékenyebb időszakodban lehettetek együtt (várt menstruációd időpontja előtt ~2 héttel).


4 km egy röpke séta. Ennyire van nekem például a legközelebbi Tesco.

2014. okt. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor grat 4km.hez..amugy nem vedelek nem vagyok alkoholista..juppi lesz egy kisbabám. :)
2014. okt. 11. 14:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, a fogamzás idején, ha ittál, az még semmi gond, de most már egy cseppet se igyál, mert most a legfogékonyabb rá a kölök.
2014. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi lett azóta?
2014. dec. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!