Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szeptember 23.-an jott meg. A baratommal lefekudtunk ott volt melletunk a gumi, csak epp nem hasznaltuk a hev miatt. Szoval az a helyzet hogy felig bennem ment el .. felidoben vagyok ha jol tudom ilyenkor kevesebb eselye van a teherbeesesnek nem? Vagy elmagyaraznatok hogy hogy is van ez?

2014. okt. 9. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akár mi van az esély megvan rá.
2014. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Félig ment el benned? Ezt elmagyaráznád? :D
2014. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez ilyenkor mindig olyan izgi nem? :)

Vajon terhes vagyok, vagy nem, vajon gyerekem lesz vagy nem?? Jézusom mi van ha az vagyok??

tök izgalmas.

2014. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ohhh.....szerintem a gumit rakhattátok volna kicsit odébb is, minek az? Csak bonyolítja a dolgokat......

Te jó ég......lehetsz terhes és ha mázlid van az is vagy :)

De hát a hév miatt megéri parázni, nem?

Ha akkor nem volt eszetek arra hogy védekezzetek akkor csupán csak vállalni kell a tetteitekért a felelősséget, ennyi :)

2014. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
úgy hogyha mellettek van a gumi,miért nem húztátok fel??igen,lehetsz terhes és ha nem ismered nő létedre a saját anatómiád az elég szomorú dolog.bocsi
2014. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ezt mind ertem renben. Kerem valaki magyarazza el, hogy mikor van ovulacio es mit foglal magaba?
2014. okt. 9. 19:55
 7/14 anonim ***** válasza:
Húhember vagy túl fiatal vagy de akkor kérlek ne szexelj vagy nem jársz vagy jártál biológiára az ovuláció 14-15 napon van ekkor van a legnagyobb esély a teherbeesésre de máskor is van esély..
2014. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Sajnos rosszl tudod, "félidőben" van a legnagyobb esélyed a teherbeesésre.

Menstruáció (1.-5. napok): menstruációs vérzés

Száraz időszak (6.-9. napok): nincs vagy csak nagyon kevés a nyák. Ezek a pre-ovulációs napok többnyire terméketlenek.

Nedves időszak (10.-13. napok): ilyenkor a nyák még kevés, ragadós, nem nyúlós. Ezek a napok már kétesélyesek, lassan közeledünk a nagyon termékeny napok felé.

Termékeny időszak (14.-17. napok): a peteérés idején a nyák átlátszóvá, nyúlóssá, sikamlóssá válik (tojásfehérjéhez hasonlít), hogy megkönnyítse a spermiumok dolgát.A legtermékenyebb nap, az utolsó ebben a szakaszban.

2014. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A fenébe is, ne szexeljetek már a héven, vagy ha igen, akkor is használjatok már valamit.
2014. okt. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"volt melletunk a gumi, csak epp nem hasznaltuk a hev miatt"

Hú de hülyék vagytok!

2014. okt. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!