Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15 cmes peniszre milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 cmes peniszre milyen ovszert vegyek?

Figyelt kérdés
15 hosszu 4 cm szeles. Lifestyle gumikon 5cm szelesseg van feltuntetve az sztem lecsuszik

2014. okt. 9. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
az jó lesz, de a végét befőttes gumival biztosítsd!
2014. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fogyatek
2014. okt. 9. 17:09
 3/9 anonim ***** válasza:
bagoly mondja.. miért csak 1félét nézel meg akk? -.- nem csak 1 márkának van kotonja a polcokon... nyomi.
2014. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

LifeStylesnak van a Snugger Fit szériája.

Makk alatt szűkített, és 4 centi átmérőjű. Direkt kisebb méretű férfiaknak. Nekem bevált. De én etről egy "dealertől" szereztem be akinek volt valami óvszeres kontaktja és tudott nagy tételben hozni. Boltban ugyanis nem nagyon találkoztam vele. Talán szexshopokban érdemes körülnézni, vagy marad a net és külföldről egy nagyobb csomagot 24-36-ost berendelsz (akkor megérős az ára is).

Van a Durexnek is, de ott 5 centi az átmérő és a hossza is 1 vagy másfél centivel több. Úgy néz ki az ő statisztikájukban a f.a.sz.ik többet kamuztak. :D

2014. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyeske hármaska. Gondolom nektek meg alkarnyi a bré és XXL meg Góliát méretet vesztek, és ezt trollkodással igazoljátok. ;) Gyökerek.
2014. okt. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ötöske. most domborítsd a melled, hogy ilyent ide mertél írni ;) taps.. tessék itt 1 keksz
2014. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hatoska, várjál akkor most megpróbálok felnőni hozzád és méltóképpen reflektálni a hozzászólásodra.

Azt mondja hogy.

Szóval... A jó k.u.r.v.a anyádat te b.a.l.f.a.sz!

:D

Remélem így egzakt módon kifejtve már befogadhatóbb a gondolatmenetem lényege és nem kell megismételjem.

Köszönöm.

2014. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hmm, ez megint csak téged minősít heteske :D jót röhögtem rajtad, köszi, h feldobtad a napom :D

am anyádnak üzenem, h nála hagytam tnap az alsógatyám.. megtarthatod! ;) puszikaa

2014. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sosem mértem a péniszemet, és mindig levettem a polcról a legszimpatikusabb kotont, és mindig jó volt. Azt sem tudtam eddig, h rá van írva a mérete.


Azt hittem, ezek mind szabvány méretűek, úgy vannak kitalálva, hogy mivel rugalmasak, nagy határok között működjenek.

2014. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!