Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye így nem hatott a gyógysze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye így nem hatott a gyógyszer? (alkohol)

Figyelt kérdés

Mindennap olyan este 8-9 fele veszem be a tablettát. Tegnap iszogattunk, konkrétan egy feles után 10 perccel vettem be a tablettát (teljesen automatikusan, mintha valami cukorka lenne)..Összesen egyébként 3 felest ittam meg, mindet gyógyszer előtt, az egyiket gyógyszer előtt 2 órával, a másodikat 1 órával, a harmadikat, mint írtam, 10 perccel a bevétel előtt.

Jól sejtem, hogy kell kiegészítő védekezés 1 hétig, ugye?

(mondjuk nem írja a tájékoztató, hogy alkohollal mi a helyzet - Dienille)


2014. okt. 5. 09:02
 1/4 Költőnő? ***** válasza:
ha nem hánytál: véd.
2014. okt. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor jó. Amúgy nem hánytam, meg mivel óriáskajálás között történt a felesezés, igazából meg sem éreztem:D

De soha nem történt még ilyen, hogy ennyire hülye legyek, hogy nem gondolkoozok, ha máskor tudom, hogy iszogatok, akkor általában beveszem hamarabb (mondjuk ha tudom hogy 7től italozok, és 7-8 körül venném a gyógyszert, beveszem 4-5 fele, és akkor tudom, hogy jó. )

2014. okt. 5. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem régóta szeded ugye? :) Ha nem hánysz, akkor véd. Egyébként hányás és antibiotikum szedése esetén nem véd, erre figyelj oda és minden rendben lesz.
2014. okt. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De régóta szedem, illetve ezt féléve de előtte 1 évig más volt (a kettő között volt 3hónapos szünet). Azt tudom, hogy hányás-hasmenéskor nem véd, rá is van írva. Mondjuk szerencsére ritkán fordul ilyen elő, igazából félév alatt 1x, valami vírust benyeltem, akkor 1 hétig +óvszereztünk, de ennyi. Nincs olyan jelentős életem, hogy sűrűn előforduljon:D
2014. okt. 5. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!