Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális, hogy állandóan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy állandóan attól félek, mi van, ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Két napja feküdtem le először a barátommal (teljesen érettek vagyunk, védekeztünk, minden teljesen normális és átlagos volt stb) és azóta azon kattogok, hogy olvasom ezeket a rémtörténeket, hogy terhes lett a csaj óvszer mellett vagy ilyesmik és mi van ha velem is megtörtént? :D

Tudom, hogy azért ez nem így megy, de mégis ezen gondolkodok azóta. Mi van ha maradt a kezén, ha kiszakadt az óvszer nagyon pici helyen és nem vettük észre stb stb? Hogyan győzhetném meg magamat arról, hogy nem vagyok terhes? :D 19/L


2014. szept. 28. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Majd akkor meggyőződsz róla mikor megjön a menzeszed! :D


Ha a gumi szakad akkor azt észreveszed max akkor mikor kihúzza belőled a párod a szerszámot! Mindenképpen észreveszed! A felfújt lufit sem tud úgy kidurrantani, hogy ne látszódjon rajta!

2014. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Válts tablettára, az biztonságosabb.
2014. szept. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szeretnék, de hát szűz voltam, igazából nem is terveztük, csak így jött ki a lépés. De ha nem szakadt ki a gumi és végig rajta volt stb stb akkor ugye nem lehetek terhes? SZerintem üldözési mániám van,de tényleg azóta ezen forognak az agykerekek :D
2014. szept. 28. 22:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezen én is átmentem, nyugivaaaaan :D

Bár egy hónapig minden a terhesség mellett szólt

2014. szept. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy a félelmek 90%-ban megvalósulnak.... :D
2014. szept. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a te anyukád félelmei is valósnak bizonyultak
2014. okt. 1. 21:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz akkor vegyél egy terhességi tesztet, akkor majd talán megnyugszol. :)
2014. okt. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezen túl kell lépned, mert még többszörös "bebiztosítás" mellett is állandóan azon fog kattogni majd az agyad, hogy

hátha terhes leszel..Egy idő után már dugni sem lesz kedved.

Teljesen leblokkol és az életed más területeire is kihat majd..Tehát előre, nem lesz gáz !!!

2014. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
#7- nek lehet igaza vegyel egy tesztet es megnyugszol!! Ne felj fel a fejjel es irany a gyogyszertar!!
2014. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak azért írok, hátha valaki rakeres és hasonló gondja van: azóta se lettem terhes és már reg nincsenek ilyen felelmeim, szerintem a legtöbb érett lány mindenesetre elkezd ezen kattogni az első után haha :)
2015. júl. 16. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!