Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Túl későn vettem be?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl későn vettem be?

Figyelt kérdés
Az "esemény" után 48 órával tudtam csak 72 órás tablettát szerezni, nagy baj? Mennyire lesz jó így a hatása?

2014. szept. 28. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha 12 órán belül veszed be, akkor kb 80-84%-ban hatásos, utána ahogy az idő telik, egyre kevesebb!


Egyszer elolvastam egynek a leírását, nekem az jött le (a tévedés jogát fenntartom), hogy csak a petesejt kiszabadulását akadályozza meg, illetve utána a megtermékenyülést. De ha a bevételkor ezek már megtörténtek, akkor a beágyazódást már nem! Legalábbis erről nem írnak a betegtájékoztatók...

2014. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy nem... 14.én jött meg és ez most pénteken történt... mennyi az esélye?
2014. szept. 28. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány naponta szokott megjönni, mikor vetted be a tabit?
2014. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Minden hónap tizennegyedikén jön meg... azt olvastam hogy rá 14 nappal a legvalószìnűbb teherbe esni.. az ma van... de elvileg a spermiumok nem pusztulnak el rögtön... fogalmam sincs mit tegyek..
2014. szept. 28. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Hatásos lesz ne aggódj.
2014. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A peteérés csak 28 napos ciklus esetén van a 14. napon. Nálad 2-3 nap múlva lesz. Így ha ma bevetted, 80%, hogy hatásos lesz kb.
2014. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!