Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lehet egy óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy óvszert kiszakítani?

Figyelt kérdés
Velem még ilyen sose történt és nem is akarom hogy történjen, de olvasgatok és bizony előfordul a válaszokban, hogy kiszakadt a gumi. Ezt hogyan lehet?

2014. szept. 22. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
úgy ha a fejedre húzod
2014. szept. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy rágurítottam a betonkemény farkamra, aztán csak húztam egyre-egyre hátrébb...
2014. szept. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon durván kefélsz,rosszul teszed fel, gyenge minőségű óvszer, és ezek kombinációja :D
2014. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyári hibás, nem éri el a gumi a megfelelő mikron vastagságot, elég ha egy porszem volt a formáló fejen és már az is befolyásolja. Attól, hogy laboratóriumi a tisztaság, bármi előfordulhat, az a bizonyos kis%...
2014. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Éles tárggyal,vagy foggal bontod fel,szájjal helyezik fel és a fog kiszakítja,nincs kinyomva alóla a levegő,vagy pedig egyszerűen hibás.
2014. szept. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
inkább az a kérdés hogy nem lehet észrevenni ha kiszakad....
2014. szept. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mind a ketten húzzátok, egyik jobbra, a másik balra és akkor kiszakad, az biztos.
2014. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!