Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak késik a menzeszem vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak késik a menzeszem vagy lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2 ès fèl ève vagyok együtt pàrommal, ez idõ óta tabizok. Többször elõfordult hogy egy-kèt napig elfelejtettem bevenni a tabit ès utàna pótoltam. Sosem volt emiatt gond, olyan volt hogy pecsèteltem egy napig vagy egy napott kèsett. Most viszont kb. hàrom-nègy nappal voltam elmaradva a tabi beszedèsèvel, majd pedig behoztam lemaradàsomat ès pótoltam. Egy napig pecsèteltem. Csütörtökön meg kellett volna jönnie, vagy is 5 napja kèsik. Pàrom szerint a pecsètelèsem lehetett a menzeszem. De az nem lehet. Màskor is pecsèteltem màr mert rosszul szedtem, de utàna rendesen megjött. Nem aggódok amiatt ha teherbe esnèk mert elèggè stabil ahhoz a.kapcsolatunk szerintem hogyha úgy adódna megtartsuk. De èrdekelne a vèlemènyetek, hàtha màssal is törtènt ilyen. Mèg nem csinàltam tesztet. 22/N
2014. szept. 22. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármi lehet. Ennyi késéstől akár terhesség is, a pecsételés lehet a köztes vérzés is (mert menzesz ilyenkor ugyebár nincs), de lehet akár tüszőrepedés jele, vagy beágyazódásos vérzés is.


Ezt így látatlanban még egy doki sem tudná megmondani, nemhogy mi laikusok! Aki erre biztosat mond, az is csak találgat!


Csinálj tesztet!

2014. szept. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A pecsètelèses vèrzès alatt azt èrtettem hogy nem olyan vèrzès mint amikor tènylegesen megvan. Ez csipp-csepp volt egy napig. Amikor megvan az 3-4 nap..
2014. szept. 22. 11:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Hogy pontosabban fogalmazzak barnàztam. De szerintem a teszt mèg nem mutatnà ki.
2014. szept. 22. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!