Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 6 nappal hoztam előre a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 nappal hoztam előre a mensim, és csak 6 napig tartott a szünet. Szabad ilyet?

Figyelt kérdés
Nyaralás miatt 6 gyógyszert nem vettem be, hogy hamarabb jöjjön meg. Mindig hétfőn kezdem el szedni, tehát a 3. Héten keddtől vasárnapig nem szedtem be, ezalatt megjött, de nem 7 nap szünetet tartottam, csak 6 - ot, tehát már rögtön hétfőn elkezdtem az új levelet. Azóta 1 teljes levél elfogyott és még 1 - et elkezdtem. Semmi probléma nem volt azóta, semmi fájdalom pecsételés vagy bármi. Nem volt előtte utána se 1 hónapig pasim, tehát nem lehetek terhes. A kérdés, hogy ez egészséges-e, hogy mikortól lettem volna újra védett ha lett volna pasim, és most ilyenkor mit csináljak, ha egyszer újra szükséges? 7 tablettát ne szedjek be, hogy pont hétfőre essen újból a kezdőnap? Fontos, hogy mindig hétfőn kezdjek.

2014. szept. 21. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:

A következő levél végén már újra védett lettél volna.Szabad ilyet igen.Egyszer.De többször nem ajánlatos.


Nem lesz semmi bajod, tehát ez nem egészségtelen, talán 1 évben egyszer belefér. A lényeg, hogy most már a levél végeztével mindig tarts 7 nap szünetet,és a következő levelet a 8.napon kezd el rendesen szedni.


Egyébként nem így kellett volna megúsznod a nyaralás miatt késleltetést, hanem szimplán nem kellett volna abbahagynod a bogyót és végigszedni 2 levelet egymásután.

2014. szept. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2014. szept. 22. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!