Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mistral-t szedek, a 21db-os...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mistral-t szedek, a 21db-os levélből 3 van hátra. De?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban kezdtem el szedni a Mistralt, már csak 3db van az első levélből, viszont azóta vérzek hogy szedni kezdtem. A menstruációm rendesen 5 nap volt mint máskor is, azonban minden nap vérzek valamennyit. Gyenge vérzés, semmi komoly, viszont így gyakorlatilag végig vérzem az egész hónapot. Ez normális?? Az orvos mondta, hogy bármikor vérezhetek az első 1-2 hónapban, olvastam hogy tovább tarthat a menstruáció stb, na de hogy egész hónapban???
2014. szept. 21. 21:12
 1/2 vorarlberna ***** válasza:
A nőgyógyász, gyógyszerész tudja a választ, ezek a hatások teljesen egyén függőek, volt olyan barátnőm aki másfél hónapig olyan erősen vérzett, hogy kiszáradt. Szóval, inkább orvos, mint gyk...
2014. szept. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kb 3 hónap,mire megszokja a szervezeted...


szedd rendesen, tartsd meg a 7 napos szünetet,utána kezd a 8.napon a következő levelet.Valószínűleg nem lesz probléma.Ha 2hét múlva is még van némi vérzés,menj orvoshoz.

2014. szept. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!