Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee fogamzásgátló tablettától megnőhet a mellem?

Figyelt kérdés

2014. szept. 15. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Bármelyiktől megnőhet, ha a te szervezetedre olyan hatással van.

De lehet, hogy nem a melled nő, hanem mondjuk kapsz egy trombózist... szóval javaslom inkább a plasztikai sebészetet, ha ez a cél.

2014. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ez a cél, csak a közeljövőben elkezdem szedni és ezért érdekelnek az esetleges mellékhatások. Trombózisra nincs genetikai hajlamom, szóval az nem esedékes.
2014. szept. 15. 19:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor is esedékes lehet, hiába nincs, hidd el nekem.. szóval érdemes rendesen mozogni mellette.
2014. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%
Ültess be implantot, az hatásosabb XD
2014. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
imátkozz sokat,és akkor megnöveszti a melleid a jangee
2014. szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem szerintem nagyobb lett tőle picivel:)
2014. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha fiú vagy, igen.
2014. szept. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Attól függ, mit szedsz.


Hormonális készítmények okozhatnak elváltozásokat.

(visszamaradást is, azaz pont, hogy nem nő meg...)

Jellemzően nem számottevő a mellékhatás.


((Igen trómbózisos lányok szaladgálnak szerte a világban, mert nem akartak idejekorán utódot, de jellemzően minden hívő Jehova tanú jár így, az AMISOK pedig egyértelműen trombózis mellé még agylágyulást is kapnak, és kétoldali káros földsugárzást. Írjatok még be nem bizonyított egyedi esetekről általánosított rémpéldákat, és hozzátok rá mindenkire a frászt!))

2014. szept. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ez egyénfüggő(mármint a pubertás utáni felnőttkorban lévő mellnövekedés). Én mást szedek, de nekem sem a súlyomat sem pedig a mellemet nem növelte meg(még egy kicsit sem).
2014. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha valami növesztené a melleket, és/vagy csökkentené a pocakot, akkor csakis csupa-csupa karcsú emberek, és dús keblű nők szaladgálnának mindenhol.

Ezt pedig a sima arcúak követnék akik telepacsmagolnák magukat a kozmetikummal, ami ránctalanít.


...és akkor már csak azt a gyógyszert kell feltalálni, ami nem életben tart, hanem tényleg gyógyít.

2014. szept. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!